Жодних тренерських призначень у ГК "Галичанка" не було

27 листопада 22:24
Переглядів: 311
Галичанка Львів

Ця публікація є спростуванням недостовірних відомостей про призначення Віталія Надича та Тетяни Штефан тренерами львівської «Галичанки». 

Така інформація з’явилася вчора у ЗМІ

Пізніше ця ж інформація  була продубльована і на офіційному сайті Федерації гандболу України. У письмовій версії у заголовку та ліді* статті  чітко зазначалося, що «Галичанку» після відставки Василя Козара очолили  тренери, які тривалий час  працювали з ним пліч-о-пліч -  Віталій Надич та Тетяна Штефан. А в останньому абзаці  зазначалося (текст автора повністю збережено): «Хто буде головним тренером «Галичанки», керівництво клубу визначить після нового року. Ймовірно, ним стане Віталій Надич, який наразі не може стати головним, оскільки тренує команду Львівського училища фізичної культури.»

А у теленовинах гандболістка «Галичанки» Влада Косміна повідомила: «Президент клубу Роман Федишин сказав нам, що головний тренер зараз Віталій Надич, а другий тренер Тетяна Штефан»

Яке ж було моє здивування, коли зателефонувала Віталію Надичу, щоб привітати його! Не менше мого здивувався і «новопризначений» очільник «Галичанки».

Віталій Надич: «Цікаво… То хто ж там такий розумний замість керівництва клубу  рішення приймає?! Це чистої води дезінформація. Жодних тренерських призначень  не було. Тетяна Штефан дійсно сьогодні допомагає команді готуватися до наступного туру чемпіонату України. Однак президент ГК «Галичанка» та Федерації гандболу Львівської області  Роман Федишин нікого не призначав і офіційних заяв на рахунок цього не робив. Щодо мене – сьогодні я працюю дитячим тренером у Львівському училищі фізичної культури.»

Підготувала Наталія Васьо

*- короткий виклад журналістського матеріалу, що розміщується після заголовку й перед основним текстом

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: