Жовківщина: на програму "Спортивний майданчик – 2016" – понад два мільйони гривень

17 січня 09:00
Переглядів: 166
Спортивний майданчик

Сьогодні, 16 січня, голова Жовківської райдержадміністрації Надія Щур під час свого звіту перед громадою розповіла про роботу з дітьми, молоддю та спортивне життя регіону.

За її словами, минулоріч 8 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування району забезпечили житлом. Усього на цю мету з різних джерел фінансування використано – 1 млн 419 тис грн. 

У рамках програми “Спортивний майданчик – 2016” встановлено два майданчики зі штучним покриттям (с.Зашків, м.Жовква) та два тренажерних майданчики (с. Великі Грибовичі, с. Глинськ).  А також за кошти обласного бюджету придбано спортивний інвентар для 42 місцевих рад на суму 126,1 тис грн. Усього за цією програмою з різних джерел профінансовано понад 2 млн грн.

Минулого року насиченим було життя району молодіжними та спортивними заходами. Серед найвагоміших – чемпіонат світу з ракетомодельного спорту, участь у якому взяли 300 спортсменів з 17 країн світу.

Крім того, запам’ятався мешканцям Жовківщини і чемпіонат Львівської області з велоспорту на шосе пам’яті Збігнєва Керницького, в якому взяли участь 137 спортсменів.

А родзинкою дозвілля молоді став фестиваль”Зашків”, організований з нагоди 125-ої річниці від дня народження Євгена Коновальця, що відбувався під девізом ”Джерело духу”.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: