Жовківщина приймає міжнародний турнір з настільного тенісу "Кубок Анатолія Строкатова"

25 квітня 08:32
Переглядів: 236
теніс

Упродовж 25-29 квітня та 7-8 травня 2016 року у спеціалізованому залі настільного тенісу «ЛІРС» м. Жовкви відбудеться VIІI міжнародний турнір з настільного тенісу «Кубок Анатолія Строкатова».

Цей турнір, участь у якому візьмуть близько 500 спортсменів, проводиться під патронатом Національного олімпійського комітету України за підтримки управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, федерації тенісу настільного Львівської області, відділення НОК України у Львівській області. Головний суддя змагань - суддя національної категорії Ігор Майовка (м. Львів).

Урочисте відкриття змагань відбудеться 27.04.2016 р. о 12 годині 30 хвилин.

Довідково.

Анатолій Строкатов – корінний мешканець міста Львова, народився 10 березня 1955 року. Упродовж 15 років виступав у складі національної збірної команди колишнього СРСР, майстер спорту міжнародного класу з настільного тенісу, багаторазовий чемпіон та призер європейських та світових чемпіонатів, 12-разовий чемпіон СРСР; упродовж 1972-1976 років не програв в СРСР жодного турніру з настільного тенісу, найтитулованіший спортсмен в історії українського настільного тенісу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: