Журналісти визначили кращих у чемпіонаті Івано-Фраківщини

13 листопада 17:31
Переглядів: 196
мяч

Другий рік поспіль визначаємо кращих гравців, воротарів та тренерів Чемпіонату Івано-Франківської області з футболу. Але якщо минулого сезону ми орієнтувалися лише на думку вболівальників, то цього разу вирішили опитати також представників команд та спортивних журналістів краю.

Журналісти вже висловили свою думку, назвавши кращих гравців, тренерів та воротарів обласного чемпіонату. Пропонуємо Вам їх реузультати:

 

Воротар

Тренер

Гравець

Кобець Тарас (SPORT.IF.UA)

Макогон Михайло (ФК Перегінське / Оскар)

Атаманчук Любомир (Карпати Брошнів-Осада)

Кисилиця Юрій (Карпати Коломия)

- Качур Василь (Карпати Брошнів-Осада)

- Драган Роман (ФК Калуш)

 

Веприк Олег (Карпати К / ФК Перегінське)

Худобяк Ігор (ГалВапно)

Данищук Віктор (ФК Перегінське)

Трайтурак Роман (SPORT.IF.UA)

- Макогон Михайло (ФК Перегінське / Оскар)

- Кузів Богдан (ФК Калуш)

- Кисилиця Юрій (Карпати Коломия)

- Качур Василь (Карпати Брошнів-Осада)

- Драган Роман (ФК Калуш)

- Ковалюк Володимир (Ніка-Івано-Франківськ)

- Веприк Олег (Карпати К / ФК Перегінське)

- Кушецький Ігор (Карпати Брошнів-Осада)

- Худобяк Ігор (ГалВапно)

Дем’янчук Олександр

(SPORT.IF.UA)

Кисилиця Юрій (Карпати Коломия)

Макогон Михайло (ФК Перегінське / Оскар)

Федоров Денис (Покуття-Євромодуль, Снятин)

Качур Василь (Карпати Брошнів-Осада)

Блясецький Василь (Карпати К)

 Поптанич Віктор (Нафтовик)

Кушецький Ігор (Карпати Брошнів-Осада)

Худобяк Ігор (ГалВапно)

Рябий Михайло (Карпати К)

Капусняк Володимир (газета «Матч»)

- Атаманчук Любомир (Карпати Брошнів-Осада)

- Макогон Михайло (ФК Перегінське / Оскар)

- Кузів Богдан (ФК Калуш)

- Качур Василь (Карпати Брошнів-Осада)

- Худобяк Ігор (ГалВапно)

- Драган Роман (ФК Калуш)

- Худобяк Ігор (ГалВапно)

- Кушецький Ігор (Карпати Брошнів-Осада)

- Веприк Олег (Карпати К. / ФК Перегінське)

Костюк Ігор (газета «Матч»)

-Кисилиця Юрій (Карпати Коломия)

- Макогон Михайло (ФК Перегінське / Оскар)

- Атаманчук Любомир (Карпати Брошнів-Осада)

- Павлюк Богдан (Придністровя)

- Тофан Василь (Покуття-Євромодуль)

- Піддубрівний (ФК Турка)

- Данищук Віктор (ФК Перегінське)

- Веприк Олег (Карпати К / ФК Перегінське)

- Худобяк Ігор (ГалВапно)

Белей Петро (газета «Матч»)

Атаманчук Любомир (Карпати Брошнів-Осада)

Борсук Євген (Придністров’я)

Мегдиник Володимир (ФК Турка)

Качур Василь (Карпати Брошнів-Осада)

Бігун Роман (ФК Перегінське)

Піддубрівний Богдан (ФК Турка)

Данищук Віктор (ФК Перегінське)

Кушецький Ігор (Карпати Брошнів-Осада)

Павлюк Богдан (Придністровя)

Рудницький Денис (газета «Матч»)

- Борсук Євген ("Придністров'я" Тлумач)

- Кисилиця Юрій ("Карпати" Коломия)

- Атаманчук Любомир ("Карпати" Брошнів)

- Василь Качур ("Карпати" Брошнів)

- Богдан Павлюк ("Придністров'я" Тлумач)

- Роман Драган (ФК "Калуш")

- Кушецький Ігор ("Карпати" Брошнів)

- Руслан Уграк ("Придністров'я" Тлумач)

- Ігор Худоб'як "(Галвапно" Галич)

Горощак Володимир (газета «Західний кур’єр)

-

- Василь Качур ("Карпати" Брошнів)

- Богдан Павлюк ("Придністров'я" Тлумач)

- Бігун Роман (ФК Перегінське)

-

Омом Володимир

Макогон Михайло (ФК Перегінське / Оскар)

Качур Василь (Карпати Брошнів-Осада)

Лазорик Микола (ФК Перегінське)

Менів Андрій (газета «Галицький кореспондент»)

- Атаманчук Любомир (Карпати, Брошнів)

- Макогон Михайло (Перегінське)

- Кисилиця Юрій (Карпати, Коломия)

- Качур Василь (Брошів)

- Бігун Роман (Перегінське)

- Павлюк Богдан (Тлумач)

- Романишин Ростислав (Карпати, Брошнів)

- Худобяк Ігор (Гал-Вапно)

- Веприк Олег (Карпати, Коломия/ Перегінське)

Ковтун Ростислав (агенція новин «Фіртка»)

- Атаманчук Любомир (Карпати, Брошнів)

- Макогон Михайло (ФК Перегінське / Оскар)

- Кисильця Юрій (Карпати К)

- Бігун Роман (ФК Перегінське)

- Ковалюк Володимир (Ніка-Івано-Франківськ)

- Качур Василь (Карпати  Брошнів-Осада)

- Худобяк Ігор (Гал-Вапно)

- Кушецький Ігор ("Карпати" Брошнів)

- Веприк Олег (Карпати К / ФК Перегінське)

 

Згідно умов голосування за перше місце в номінації нараховувалося 3 бали, за друге - 2, а за третє - 1. Таким чином підсумкові результати мають такий вигляд:

Гравець:

1. Худобяк Ігор - 15
2. Кущецький Ігор - 14
3. Веприк Олег - 11
4. Данищук Віктор - 7
5. Лазорик Микола, Романишин Ростислав - 3
6. Уграк Руслан - 2
7. Рябий Михайло, Павлюк Богдан - 1

Воротар:

1. Макогон Михайло - 19
2. Атаманчук Любомир - 16
3. Кисилиця Юрій - 12
4. Борсук Євген - 5
5. Кузів Богдан - 3
6. Федоров Денис, Мегдиник Володимир - по 1

Тренер:

1. Качур Василь - 28
2. Павлюк Богдан, Бігун Роман - по 8
3. Драган Роман - 6
4. Ковалюк Володимир - 3
5. Блясецький Василь, Худобяк Ігор, Тофан Василь, Піддубрівний Богдан - 2
6. Поптанич Віктор - 1

Найближчим часом підвдемо загальні підсумки голосування, визначивши переможців.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити