Жидачівщина приймає обласні змагання з пляжного волейболу

03 червня 18:26
Переглядів: 219
волейбол

6-7 червня ц.р. у с. Заріччя Жидачівського району (відпочинкова база урочище „Острів”) проводитимуться змагання з пляжного волейболу у рамках обласних комплексних змагань, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких, за програмою ХХІV спортивних ігор Львівщини, VІІІ обласних ігор ветеранів спорту та змагань серед людей з інвалідністю.

6 червня змагатимуться учасники в категорії “Дорослі”, а 7 червня – “Ветерани” та спортсмени з інвалідністю (з вадами слуху).

Приїзд та реєстрація команд до 10:00 год.

Проходження мандатної комісії з 10:00 год. до 11:00 год.

Урочисте відкриття змагань розпочнеться об 11 год. 30 хв.

У змаганнях візьмуть участь збірні команди районів області та міст обласного значення.

Склад команди:

-   Дорослі спортсмени: 2 чол. та 2 жін., 1 представник (1997 р.н. та старші);

-   Ветерани спорту: 2 чол. та 2 жін., 1 представник (1975 р.н. та старші);

-   Неповносправні особи з вадами слуху: 2 чол. та 2 жін., 2 представники.

Загальне керівництво здійснює управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, Львівський обласний центр фізичного здоров'я населення „Спорт для всіх”, Львівський регіональний цент «Інваспорт» та федерація пляжного волейболу Львівщини. Безпосередньо організацію та проведення змагань забезпечує сектор молоді та спорту Жидачівської райдержадміністрації та головна суддівська колегія, затверджена ЛОЦ ФЗН „Спорт для всіх”.

Команди переможці та призери змагань будуть відзначені грамотами. Спортсмени переможці та призери змагань нагороджуються грамотами та медалями.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: