"Зірка" - "Карпати" 3:2. Програли раз, програли два, програли три…

30 квітня 07:27
Переглядів: 1107
карпати зірка

Маю надію, що по цій грі не варто розкладати багаття повсюди. Адже у протистоянні з такою мізерною командою багатющі «Карпати» не можуть виграти котрий вже поєдинок. Правильно …четвертий. Кропивницькі молодці, львівські …

На жаль. Так можна говорити, що господарі грали жорстко, але у їхніх діях не було грубості. Гості теж були не ангели.

В моменті з призначенням пенальті у львівські ворота, все за правилами сучасного жорсткого футболу. Перейра бився за м’яч так, як це повинен робити справжній захисник. І зумисного удару по коліні Гладкого і близько не було. Бо при такому замаху капітан «Зірки» відірвав би нападнику «Карпат» ногу. А тут потерпілий ще й пенальті реалізував.

Далі грала «Зірка» і двічі забила голи. Спершу судді начудили, коли не побачили у явному «положенні» футболіста у червоно-жовтій майці. А львівські майстри замість вступати у боротьбу, почали махати руками. Що і кому намагалися сигналізувати? Невже так добре знають правили гри? Замість того щоб вибити м’яча під три чорти, мучили себе і Боровика.

Цікаво, як судді будуть сповідатися перед інспекторами за тлумачення пункту «Поза грою». Бо одного разу, коли всі присутні бачать офсайд, служителі Феміди продовжують гру. А в спірному моменті, коли капітан «Карпат», знаходячись, на мою думку, на одній лінії з суперником, забиває гол. Однак судді фіксують порушення правил. Неймовірно, але очевидно!

Другий гол «заслуга» судді, який побачив порушення там, де його не було. Гарматний удар Загальського у «віконце» виявився не до оборони навіть для Боровика.

Третій гол. Як Лобай дозволив Драченку завдати удару у ворота, які, до речі, не надто прикрив Боровик. Захисник, мабуть, забув для чого існують рамена.

Натомість Паст діяв дуже надійно і самовіддано. Та відводив усі загрози біля своїх воріт.

Після перерви кропивницька команда грала так, як минулого року у Львові. Ведучи в рахунку, оберігали його. Щоправда карпатці скоротили відставання, але на більше їм не вистачило ні сил, ні вміння.

Тренер Дулуб і без того не знаходить собі місця, бо тиснуть на білоруського бідолаху зі всіх сторін, а він вродженою скромністю прагне змінити світ. У Львові це неймовірно важко зробити, пане Олеже!

Можна скаржитися, що вилучення Дитятьєва зменшило львівський тиск. Але команда не творила єдиного цілого. Хтось відбивався, як міг. Гуцуляк проявив пильність і точно в кут скерував м’яча – 3:2. Карпатці, на правах програючого, старалися щось змінити, але справу відложили до наступного матчу. Отак, «Карпати» втретє програли і на власне бажання. У футбол, тепер панове так не грають навіть діти…

27-й тур. 29.04.2017. Кропивницький, стадіон «Зірка». 2.668 глядачів. Арбітр – Сергій Березка (Київ).

"Зірка" - "Карпати" 3:2 ВІДЕО ГОЛІВ

ГолиБілоног, 26, Загальський, 30 (пен.), Драченко, 45 – Гладкий, 15 (пен.), Гуцуляк, 50

«Зірка»: Паст, Перейра, Наїлсон (Кучеренко 46), Драченко, Бацула, Сітало, Фатєєв, Загальський (Щедрий 78), Дришлюк (Жуков 75), Білоног, Полегенько. Головний тренер – Роман Монарьов.

«Карпати»: Боровик, Мірошніченко (Грисьо 86), Лобай, Дитятьєв, Філімонов (Ксьонз 46, Чачуа 78), Нестеров, Матвієнко, Вербний, Гуцуляк, Худоб’як, Гладкий. Головний тренер – Олег Дулуб.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: