Змагались юні важкоатлети

09 травня 14:50
Переглядів: 169
важка атлетика

У Хоростківській ДЮСШ "Колос" імені Миколи Підодвірного свою майстерність нещодавно продемонстрували юні важкоатлети 1998 року народження і молодші.

Змагаючись за нагороди чемпіонату області і першості обласного ФСТ "Колос", майже півсотні юнаків і дівчат, окрім медалей і грамот, звісно, мріяли і про входження до збірної, якій невдовзі захищати честь краю на чемпіонаті України серед спортсменів цієї вікової групи. Зрозуміло, що відомі вже своїми досягненнями Ірина Копитко зі Скалата, Марія Теодозів із Хоросткова, Валентин Наливайко з Тернопільської ДЮСШ №1 чи Олег Козюпа з Бучача постаралися не підвести своїх наставників.

Чемпіонами в своїх вагових категоріях стали також Надія Зварич і Роман Сказінський із Тернопільської ОДЮСШ "Колос", Надія Гуменюк, брати Віталій і Олег Дедерки, Максим Добровольський і Микола Колосівський із Хоросткова, Степан Бабій зі Скалата. Чемпіони займаються під керівництвом Степана Онищука, Віктора Симіва, Вікторії Шайморданової, Ярослава Ваверчака, Володимира Тернопільського, Романа Бутрина і Ярослава Козюпи. Для лауреатів змагання запам’ятаються і тим, що нагороди їм вручали чемпіонки Європи Наталя Троценко і Марія Хлян.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: