Змагалися гирьовики-динамівці

09 грудня 20:11
Переглядів: 285
гиря

У спортивному комплексі "Текстильник" відбулись змагання чемпіонату Тернопільської організації ФСТ "Динамо" України з гирьового спорту за програмою змагань "Динаміада-2014", присвячені 90-річчю ФСТ "Динамо" України. Участь у турнірі брали участь 28 спортсменів із дев'яти команд правоохоронних органів області. Змагання проводилися з гирями 32 кг, повідомили в управлінні фізкультури і спорту ТОДА.

Найкращі результати у своїх вагових категоріях показали: Володимир Довгошия (КФК УДСНСУ, в/к до 60 кг, 35 підйомів); Іван Свистун (КФК УДАІ, в/к до 70 кг, 37 підйомів); Віталій Осідак (КФК податкової міліції, в/к до 75 кг, 12 підйомів); Олексій Криворучко (КФК УМВСУ, в/к до 80 кг, 66 підйомів); Володимир Дзюба (КФК УМВСУ, в/к до 90 кг, 160 підйомів); Петро Пігович (КФК УМВСУ, в/к більше 90 кг, 147 підйомів).

Переможцем командного заліку стала команда УМВС України в Тернопільській області, друге та третє місце відповідно посіли команди УДСНСУ в Тернопільській області та податкової міліції.

Переможці та призери змагань нагороджені кубками та грамотами обласної організації "Динамо". Головний суддя змагань — Заслужений тренер України, майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту Зіновій Кульчицький.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: