Змагалися гирьовики Тернопільщини

14 листопада 19:24
Переглядів: 465
гирі

Особисто-командний чемпіонат Тернопільської області та обласного фізкультурно-спортивного товариства "Колос" з гирьового спорту (двоборство) за програмою ХХІV сільських спортивних ігор Тернопільщини відбувся 9 листопада 2014 року у спортивному залі Збаразької ЗОШ №2.

Учасниками турніру стали збірні команди районів та Тернопольської ОДЮСШ "Колос". Спортсмени виступали у таких вагових категоріях: до 63, 68, 73, 78, 85, 95, +95кг. Вага гирі 24 кг. Кількість учасників — 43 спортсмени. Учасників привітали, вручили нагороди голова Тернопільського обласного фізкультурно-спортивного товариства «Колос» Георгій Гунтік та голова обласної федерації гирьового спорту Петро Багрій.

Проводилися змагання з метою подальшого розвитку гирьового спорту в області, підбиття підсумків та аналізу роботи тренерів — викладачів ДЮСШ; відбору кандидатів в збірну команду області для участі у Всеукраїнських змаганнях, підвищення рівня майстерності спортсменів. Організаторами чемпіонату виступили департамент сім’ї, молоді, фізичної культури і спорту ОДА, обласне ФСТ "Колос" та обласна федерація гирьового спорту.

Особисті результати:

Вагова категорія 63 кг

1 місце – сума очок 114,5 Андрійчук  Микола (Бучацький район)

2 місце – сума очок 113 Капелюх Андрій (ОДЮСШ "Колос")

3 місце – сума очок 109 Босюк Микола  (ОДЮСШ "Колос")

Вагова категорія 68 кг

1 місце – сума очок  172,5  Порохняк Роман (Збаразький район)

2 місце – сума очок  160  Бойко Руслан (Бучацький район)

3 місце – сума очок  75 Оскалюк Олександр (Кременецький район)

Вагова категорія 73 кг

1 місце – сума очок  151,5  Сірий Ігор  (ОДЮСШ "Колос")

2 місце – сума очок 88  Сапіга Віталій (ОДЮСШ "Колос")

3 місце – сума очок  85  Сорока Віталій (Кременецький район)

Вагова категорія 78 кг

1 місце – сума очок  194  Свідрук Василь (Кременецький район)

2 місце – сума очок  174,5  Родзібаба Василь (ОДЮСШ "Колос")

3 місце – сума очок  173  Циба Назар (Збаразький район)

Вагова категорія 85 кг

1 місце – сума очок  243 Домінюк Михайло (Бучацький район)

2 місце – сума очок  218  Сусь Сергій (ОДЮСШ "Колос")

3 місце – сума очок  215,5  Мельничук Тарас (Шумський район)

Вагова категорія 95 кг

1 місце – сума очок  215,5  Миронюк Руслан (Кременецький район)

2 місце – сума очок  166,5  Коцюк Ігор (ОДЮСШ "Колос")

3 місце – сума очок  151  Новосад Олександр (Збаразький район)

Вагова категорія +95 кг

1 місце – сума очок  175  Ліпчінський Олександр (Кременецький район)

2 місце – сума очок  169,5  Сіправський Роман (Тернопільський район)

3 місце – сума очок  167  Кулина Володимир  (Монастириський район)

Командні результати:

1 місце – ОДЮСШ "Колос"              –  113 оч.

2 місце – Кременецький район           – 109 оч.

3 місце – Збаразький район                –  104 оч.

4 місце – Бучацький район                 –  100 оч.

5 місце – Шумський район                 –  64 оч.

6 місце – Тернопільський район        –  49 оч.

7 місце – Теребовлянський район      – 48 оч.

8 місце – Монастириський район       – 38 оч.

9 місце – Борщівський район           – 10 оч.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити