Змагалися сільські школярі

01 березня 12:22
Переглядів: 223
Баскетбол

У змаганнях вісімнадцятих Спортивних ігор учнівської молоді Тернопільщини з баскетболу першими визначили сильніших учні загальноосвітніх шкіл I-II ступенів.

Під час дводенного турніру, проведеного в спортивному залі Тернопільської ЗОШ №19, дев’ять команд спочатку з’ясували між собою стосунки в двох групах. І лише потім п’ятірка кращих в одноколовому турнірі визначила лауреатів.

Найінтригуючою на вирішальній стадії, мабуть, стала завершальна зустріч команд Шумського і Чортківського районів. Передусім через те, що в усіх попередніх поєдинках жодна з них не мала відчутної переваги. Перемога дозволила школярам із Скородинців і Звиняча на Чортківщині навіть наздогнати за кількістю набраних очок лідерів — юнаків із Малих Бірок Гусятинського району. Однак — не випередити. Адже в особистій зустрічі підопічні Степана Бойка і Михайла Дробика поступилися майбутнім чемпіонам, яких готував до змагань Степан Кирик.

Переможцями обласних змагань із баскетболу стали учні з Малих Бірок на Гусятинщині.

Не менше раділи і юні баскетболісти з Вербова і Сільця на Підгаєччині. Уроки вчителя фізкультури Івана Дяківа марно не минули. Вони — бронзові призери ігор.

У змаганнях також узяли участь сільські школярі Бережанського, Збаразького, Тернопільського, Бучацького і Козівського районів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: