Змагалися юні бігуни та стрибуни у висоту

01 лютого 21:50
Переглядів: 235
легка атлетика

Понад 120 вихованців дитячо-юнацьких спортивних шкіл Івано-Франківська, Коломиї, Долини, Калуша і Калуського району взяли участь у традиційному легкоатлетичному турнірі, який 25 січня в манежі ДЮСШ управління освіти міськради організувала і провела ДЮСШ ФСК «Нафтохімік». Юнаки і дівчата різного віку, але не старші 1997 року народження, змагалися в бігу на 50 і 600 метрів та у стрибках у висоту.

Як повідомив тренер-викладач з легкої атлетики ДЮСШ ФСК «Нафтохімік» Вадим Вінницький, чималий ужинок нагород турніру дістався юним калуським атлетам. Так, переможцями змагань зі стрибків у висоту серед юнаків стали його вихованці Святослав Вітер (молодша вікова група) і Назар Вовчок (старша вікова група). Причому Назар перестрибнув планку на досить пристойній висоті – 1 м 85 см.

У забігу на 50 метрів серед юнаків перше місце посів Андрій Богдан з Калуського району, а другим був на фініші вихованець ДЮСШ управління освіти міськради Андрій Данів. Серед дівчат з третім результатом подолала цю дистанцію Ірина Федак з Калуського району.

А ось у бігу на 600 метрів калуським дівчатам не було рівних. Переможницею стала Мар’яна Федак з Калуського району, а друе і третє місця відповідно посіли вихованки ДЮСШ ФСК «Нафтохімік» і ДЮСШ управління освіти міськради Валентина Саприкіна та Анна Вінницька.

Серед юнаків 600-метрову дистанцію найшвидше пробіг Юрій Єресман з Долини, а слідом за ним фінішували вихованці ДЮСШ Калуського району Олександр Галій і Владислав Цувкан.

Всіх переможців легкоатлетичного турніру відзначено флешками, а його призерів – солодкими призами.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: