Змагання "Мама, тато, я – спортивна сім’я" у Тернополі виграла сім’я Булич

06 квітня 17:30
Переглядів: 192
Мама, тато, я

У Тернополі відбувся довгоочікуваний фінал спортивного свята «Мама, тато, я – спортивна сім’я». Це дійство вже стало традиційним щорічним спортивним змаганням, що поєднує в собі спорт, розваги та здорову конкуренцію і є одним із найулюбленіших для дітей і дорослих. У фіналі, що відбувся у спортивній залі ТСШ №3 з поглибленим вивченням іноземних мов, змагались сім сімей - переможці зональних етапів. Усі учасники із запалом виконували завдання спортивних естафет, влучно та швидко відповідали на запитання вікторини. В загальному підсумку, найсильнішими та спритнішими виявилась сім’я Булич: Ігоря, Лілії та їхнього сина Ігоря, який навчається у ЗОШ №3  (на фото). Друге місце посіла сім’я Козак: Віталій, Тетяна та донька –  Юлія із ЗОШ №23. Третіми були представники родини Літинських: Тарас, Рената та їхні донька Марія (ТНВК «Школа-ліцей № 6 імені Назарія Яремчука»).

Організаторами заходу виступили Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення та Тернопільський обласний центр фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх». За словами директора міського Центру Галини Федорович, сім’ї-учасники показали справжній приклад єднання і взаєморозуміння, засвідчивши, що у Тернополі дійсно є міцні, здорові сім’ї, в яких батьки і діти підтримують та допомагають один одному.

«В рамках проведення цього заходу щорічно привертається увага держави та громадськості до проблем формування здоров’я, популяризації здорового способу життя в колі сім’ї та родини, організації активного сімейного дозвілля, підвищення ролі сім’ї в системі фізичного виховання населення, формування у населення потреби до занять оздоровчою фізичною культурою у колі сім’ї. Ми раді, що з кожним роком це свято збирає все більше зацікавлених людей», – зазначила Галина Федорович.

«Ми зробили усе, щоб змагання проходили у дружній та позитивній атмосфері, були веселими та справедливими», – долучився до розмови директор обласного Центру «Спорт для всіх» Володимир Ванджура.

Переможців нагородили подарунковими сертифікатами від туристичної агенції «Coral Travel» на суми 10 000 грн., 7 000 грн. та 5 000 грн. Інших учасників очікували сертифікати на 1 000 грн.

«Ми любимо спорт і ця любов передалась нашому синові. Як вчитель фізкультури, я знаю, щоб бути у чудовій фізичній формі, потрібно щодня робити фізичні вправи, проводити піші або велопрогулянки та правильно харчуватись. То ж ми дотримуємось цих простих правил і вам радимо», – ділиться досвідом мама із родини-переможця Лілія Булич.

Партнерами змагань виступили  ТМ «Ласунка», кондитерська фабрика «ТерА», торговий меблевий центр «Home Express», ПП «Колумбус» та туристична агенція «Coral Travel».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: