Змагання "Тато, мама, я — спортивна сім’я" стартували в школах Тернополя

27 листопада 21:00
Переглядів: 183
Спорт

25 листопада у Тернопільській Класичній гімназії Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення разом із педагогічним колективом школи  провели змагання "Тато, мама, я — спортивна сім’я".

Ці змагання є  цікавими і захоплюючими, оскільки поєднали в собі спорт, розваги, і здорову конкуренцію. Свято стало одним із найулюбленіших для дітей та дорослих. Адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто трапляється нагода разом провести час, дружньо позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому на першому плані — як спортивна основа, так і пропаганда сімейних цінностей. 

Свято розпочалося з виступу директора школи Тригуби Віктора Констянтиновича, який побажав: "Успіху та перемог, нехай переможуть найсильніші".

Сім’ї взяли участь у спортивних естафетах та вікторині, вони показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння, взявши участь у веселому святі За підсумками змагань

І місце — сім’я Уніят;

ІІ місце — сім’я  Тимчук;

ІІІ місце — сім’я Лучка;

IV місце — сім’я Марак;

Переможців відзначили грамотами Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення, володарів першого місця нагородили подарунком від партнера ТМ "Ласунка", другого місця — від ПП "Колумбус", третього — від видавництва "Підручники та посібники".

Переможці змагань представлятимуть свою школу  на міських змаганнях "Тато, мама, я — спортивна сім’я", що будуть проводитися протягом березня 2016 р.

Наступне свято здоров’я для батьків, які люблять своїх дітей і для дітей, які вірять у своїх батьків, відбудеться 8 грудня у спортивній залі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27.

Запрошуємо сім’ї взяти участь у змаганнях! Телефон для отримання інформації: 51 16 35

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: