Змагання "Тато, мама, я – спортивна сім’я" стартували в школах Тернополя

01 грудня 09:15
Переглядів: 135
Спорт

Змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я» провели у Тернопільській Класичній гімназії Тернопільський міський центр фізичного здоров’я населення разом із педагогічним колективом школи. Ці змагання є цікавими і захоплюючими, оскільки поєднують у собі спорт, розваги та здорову конкуренцію. Такі спортивні свята для його учасників – дітей та дорослих – вважається одним із найулюбленіших, адже за щоденними клопотами родині не так вже й часто випадає нагода разом провести час, дружно позмагатися і відчути себе єдиною командою. Тому на першому плані тут як спортивна основа, так і пропаганда сімейних цінностей.

Свято розпочалося з виступу директора гімназії Віктора Тригуби, який побажав усім успіхів та перемог. Сім’ї взяли участь у спортивних естафетах та вікторині, показали справжній приклад єднання та взаєморозуміння. За підсумками змагань перше місце посіла сім’я Уніят; друге – сім’я Тимчук; третє – сім’я Лучка; четверте – сім’я Марак.

Переможців відзначили грамотами Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення, володарів першого місця нагородили подарунком від партнера ТМ «Ласунка», другого місця – від ПП «Колумбус», третього – від видавництва «Підручники та посібники».

Переможці змагань представлятимуть свою школу на міських змаганнях «Тато, мама, я – спортивна сім’я», що будуть проводитися протягом березня 2016 року. Наступне свято здоров’я для батьків, які люблять своїх дітей, і для дітей, які вірять у своїх батьків, відбудеться 8 грудня у спортивній залі Тернопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 27.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: