Змагання з легкоатлетичного кросу виграла команда ДЮСШ Тернопільського району

11 квітня 11:30
Переглядів: 163
легка атлетика

152 юних легкоатлети з десяти спортивних шкіл районів області та міста Тернополя взяли участь в чемпіонаті області з легкоатлетичного кросу, який відбувся 9 квітня в тернопільському парку «Загребелля». Учасники змагались на різних дистанціях кросу в трьох вікових групах. За цьогорічної зміни умов в командного заліку, кожний успішний виступ спортсмена мав вагомий вплив для спортивних шкіл, – наголошує Федерація легкої атлетики області.

Найменшу суму очок – 43 – і перше місце в командному заліку виборола команда ДЮСШ Тернопільського району (тренер Чайка І.Б.), срібним призером стала команда Зборівської ДЮСШ – 45 очок (тренери Небельський В.Р., Кутна О.І.) і третє місце вибороли легкоатлети ДЮСШ Збаразького району – 49 очок (тренер Патроник І.І.).

Далі місця у турнірній таблиці розподілились так: 4 місце – Бережани – 53 очки; 5 місце – ОДЮСШ – 53 очки; 6 місце – Кременець – 56 очок; 7 місце – Шумськ – 60 очок; 8 місце – Заліщики – 62 очки; 9 місце – Чортків – 79 очок; 10 місце – Гусятин – 89 очок.

В особистому заліку переможцями та призерами стали:

800 м – дівчата 2003 р.н. і мол.

І м – Мострянська Ліана – 2.22,0 (Бережани)

ІІ м – Рава Уляна – 2.35,4 (Зборів)

ІІІ м – Марущак Діана – 2.38,7 (Заліщики)

1000 м – дівчата 2001-2002 р.н.

І м – Усенко Олександра – 3.02,1 (Шумськ)

ІІ м – Когут Таня – 3.12,7 (Бережани)

ІІІ м – Войцехівська Катя – 3.17,9 (Тернопільська районна ДЮСШ)

ІІІ м – Віцента Оля – 3.17,9 (ОДЮСШ)

1500 м – дівчата 1999-2000 р.н.

І м – Славська Оля – 5.00,9 (Тернопільська районна ДЮСШ)

ІІ м – Ільницька Василина – 5.10,9 (ОДЮСШ)

ІІІ м – Кірсанова Олена – 5.28,1 (Кременець)

1000 м – юнаки 2003 р.н. і мол.

І м – Телев’як Павло – 3.03,3 (Збараж)

ІІ м – Пустановський Василь – 3.09,9 (Бережани)

ІІІ м – Ніколайчук Роман – 3.21,7 (Кременець)

2000 м – юнаки 2001-2002 р.н.

І м – Куп’як Максим – 6.03,8 (ДЮСШ Тернопільського р-ну)

ІІ м – Стародуб Павло – 6.24,3 (ДЮСШ Тернопільського р-ну)

ІІІ м – Крижанівський Віталій – 6.44,2 (Збараж)

3000 м – юнаки 1999-2000 р.н.

І м – Мельник Олександр – 9.16,6 (Зборів)

ІІ м – Федорків Руслан – 9.23,3 (Чортків)

ІІІ м – Данилюк Богдан – 9.47,6 (Заліщики)

В чемпіонаті серед дорослих спортсменів взяли участь тільки три команди:

І м – Тернопільський р-н – 5 оч.

ІІ м – м.Тернопіль – 8 оч.

ІІІ м – Чортківський р-н – 9 оч.

В особистому заліку переможцями та призерами стали:

2000 м – юніорки 1997-98 р.н. та дорослі

І м – Масник Ірина – 6.54,5 (Тернопільський р-н)

ІІ м – Бернацька Ірина – 7.42,1 (Тернопільський р-н)

ІІІ м – Оленюк Вікторія – 11.03,8 (Чортківський р-н)

4000 м – юніори 1997-98 р.н.

І м – Федьків Володимир – 14.26,6 (Тернопільський р-н)

ІІ м – Кульба Віталій – 14.34,2 (Чортківський р-н)

ІІІ м – Нагуляк Іван – 16.15,1 (Тернопіль)

4000 м – чоловіки 1996 р.н. і старші

І м – Даньків Назарій – 13.09,2 (Тернопіль)

ІІ м – Підгрушний Андрій –13.36,2 (Тернопільський р-н)

ІІІ м – Матковський Тарас – 15.11,9 (Тернопільський р-н)

Усі призери та переможці були нагороджені грамотами та медалями управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити