Змагання з легкоатлетичного кросу зібрали учнів з усієї Тернопільської області

13 жовтня 15:30
Переглядів: 138
Змагання Тернопіль

Змаганнями з легкоатлетичного кросу, що пройшли в парку «Загребелля» в місті Тернополі. Учасниками їх стали 167 представників загальноосвітніх шкіл І-ІІ та І-ІІІ ступенів із 13 районів області та Тернополя, які взяли участь у забігах на 1000 м та 2000 м. Не представили свої команди Борщівський, Лановецький, Монастириський та Підволочиський райони.

За результатами змагань, в особистому заліку призерами стали:

Серед ЗОШ І-ІІ ступенів

1000 мдівчата

І місце – Павлів Валентина – 3.19,9 (Жнибородська ЗОШ, Бучацький р-н), тренер – Головацький М.Я.

ІІ місце – Віцента Ольга – 3.23,7 (Соколівська ЗОШ, Теребовлянський р-н), тренер – Кулька Р.Я.

ІІІ місце – Савчук Катерина – 3.30,6 (Глібівська ЗОШ, Гусятинський р-н), тренер – Калугін І.Я.

1000 м, юнаки

І місце – Гук Олександр – 2.52,9 (Дулібівська ЗОШ, Бучацький р-н), тренер – Гальчук В.Я.

ІІ місце – Александр Руслан – 2.55,7 (Дулібівська ЗОШ, Бучацький р-н), тренер – Гальчук В.Я.

ІІІ місце – Хомко Микола – 2.58,6 (Жнибородська ЗОШ, Бучацький р-н), тренер – Головацький М.Я.

Серед ЗОШ І-ІІІ ст.

1000 м, дівчата

І місце – Ткачук Інна – 3.08,6 (Бутинська ЗОШ, Збаразький р-н), тренери –  Патроник І.І., Данилюк І.С.

ІІ місце – Усенко Олександра – 3.09,6 (Шумська ЗОШ №1, Шумський р-н), тренер – Ольховенко Л.

ІІІ місце – Славська Оля – 3.10,8 (Мишковицька ЗОШ, Тернопільський р-н), тренер – Сурова О.Є.

2000 м, юнаки

І місце – Демида Ігор – 6.01,5 (Теребовлянська НВК, Теребовлянський р-н), тренер – Новосад І.М.

ІІ місце – Мазурок Вадим – 6.09,3 (Дунаївська ЗОШ, Кременецький р-н), тренер – Ясінський І.Г.

ІІІ місце – Мельник Олександр – 6.11,3 (Зборівська ЗОШ №2, Зборівський р-н), тренер – Небельський В.Р.

У загальнокомандному заліку переможцями стали:

Серед ЗОШ І-ІІ ступенів

І місце – Бучацький р-н – 15 оч.

ІІ місце – Збаразький р-н – 23 оч.

ІІІ місце – Бережанський р-н – 24 оч.

Серед ЗОШ І-ІІІ ступенів

І місце – Тернопільський р-н – 25 оч.

ІІ місце – Збаразький р-н – 32 оч.

ІІІ місце – Зборівський р-н – 41 оч.

Усі учасники нагороджені медалями, грамотами та кубками департаменту сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити