Змаганнями з армспорту завершилися спортивні Ігри Львівщини-2015

17 листопада 08:07
Переглядів: 204
Армспорт

15 листопада 2015 року на Навчально-спортивній базі літніх видів спорту управління спорту МО України у м. Львові завершився особисто-командний турнір з армспорту у рамках обласних комплексних змагань, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких за програмою: ХХІV спортивних Ігор Львівщини, VІІІ обласних ігор ветеранів спорту та Ігор осіб з інвалідністю.

Змагання з армспорту проведено управлінням молоді та спорту облдержадміністрації, Львівським обласним центром фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” та Львівським обласним осередком Всеукраїнської громадської організації «Українська федерація армспорту». Головний суддя змагань – суддя національної категорії Богдан Іваницький (м. Львів), головний секретар – Роман Рудницький (м. Львів).

З привітальним словом на урочистому відкритті змагань виступив директор Львівського обласного центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” Вадим Климович та представники суддівської колегії.

У змаганнях взяли участь збірні команди районів області та міст обласного значення: 8 команд у категорії “Дорослі” й 8 команд у категорії “Ветерани спорту”.

Перше командне місце у категорії “Дорослі” виборола команда Миколаївського району, друге – команда м. Дрогобича, третє – команда м. Червонограда.

В категорії “Ветерани спорту” перше командне місце здобула команда Жовківського району, друге – команда м. Нового Роздолу, третє – команда м. Львова.

Серед найкращих в особистому заліку в різних вагових категоріях виявилися: Іван Довганюк, Маркіян та Зеновій Гошко, Віктор Яськів (Жовківський район), Микола Сорока (Сколівський район), Олег Батіг (Пустомитівський район), Богдан Загорецький (м. Новий Розділ), Василь Дульнявка (м. Дрогобич) та ін.

Переможців та призерів змагань нагороджено грамотами, медалями та кубками.

Командні результати в категорії «Дорослі»:
1 місце – Миколаївський район
2 місце – м. Дрогобич
3 місце – м. Червоноград
4 місце – Жовківський район
5 місце – м. Новий Розділ
6 місце – Пустомитівський район
7 місце – Сколівський район
8 місце – м. Стрий

Командні результати в категорії «Ветерани спорту»:
1 місце – Жовківський район
2 місце – м. Новий Розділ
3 місце – м. Львів
4 місце – м. Дрогобич
5 місце – Миколаївський район
6 місце – м. Стрий
7 місце – Стрийський район
8 місце – Пустомитівський район

Особиста першість:
Чоловіки (дорослі,) вагова категорія 60 кг
1 місце – Довганюк Іван (Жовківський район)
2 місце – Сомик Юрій (м. Новий Розділ)
3 місце – Панчишин Володимир (м. Новий Розділ)

Чоловіки (дорослі), вагова категорія 70 кг
1 місце – Загорецький Богдан (м. Новий Розділ)
2 місце – Кравець Віктор (м. Червоноград)
3 місце – Сирота Ігор (Жовківський район)

Чоловіки (дорослі), вагова категорія 80 кг
1 місце – Дульнявка Василь (м. Дрогобич)
2 місце – Сторощук Ростислав (м. Червоноград)
3 місце – Гоцанюк Степан (м. Дрогобич)

Чоловіки (дорослі), вагова категорія 90 кг
1 місце – Сорока Микола (Сколівський район)
2 місце – Сигловий Володимир (м. Червоноград)
3 місце – Маланчук Роман (м. Стрий)

Чоловіки (дорослі), вагова категорія +90 кг
1 місце – Батіг Олег (Пустомитівський район)
2 місце – Сорока Роман (Сколівський район)
3 місце – Огерук Микола (м. Дрогобич)

Чоловіки (ветерани,) вагова категорія 65 кг
1 місце – Яськів Віктор (Жовківський район)
2 місце – Лукашевич Ігор (м. Стрий)
3 місце – Різник Юрій (Шевченківський район м. Львова)

Чоловіки (ветерани), вагова категорія 80 кг
1 місце – Гошко Маркіян (Жовківський район)
2 місце – Ясінський Володимир (м. Новий Розділ)
3 місце – Бардак Ігор (Миколаївський район)

Чоловіки (ветерани), вагова категорія +80 кг
1 місце – Гошко Зеновій (Жовківський район)
2 місце – Лісевич Юрій (м. Новий Розділ)
3 місце – Наконечний Іван (Миколаївський район).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах:
Дізнавайтесь про новини спорту в Галичині першими | Закрити