Знаменитим вихованкам Львівського училища фізичної культури росте достойна зміна

30 жовтня 22:00
Переглядів: 275
Боротьба
Борчині Львівського училища фізичної культури успішно виступили на чемпіонаті України серед спортсменів віком до 15 років, який 28 жовтня 2015 р. розпочався у Броварах. В їх активі 5 золотих, 1 срібна, 6 бронзових нагород.

У ваговій категорії до 32 кг чемпіонкою України стала учениця 8 класу Марія Томищ. Причому усіх своїх суперниць Марія перемогла достроково.

В 37 кг рівних не було десятикласниці Анастасії Падошик. У фіналі Настя подолала представницю місцевого УФК Каріну Чорномор 4:3.

Броварчанки взяли реванш у вазі до 44 кг. Перемогла Лілія Маланчук. У півфіналі вона поборола нашу Вікторію Бабіцьку (9кл.) 2:0Вікторія у підсумку бронзова призерка.
У категорії до 48 кг у вирішальному поєдинку дев’ятикласниця Анастасія Алпеєва не змогла осилити донечанку Христину Степанищеву і посіла ІІ місце. Поруч з нею третю сходинку на п’єдесталі пошани зайняла Катерина Чаленко (10кл.).

В 52 кг перемогу здобула учениця 10 класу Аліна Сивак. Бронзові медалі у цій вазі в доробку дев’ятикласниці Оксани Чудик та учениці 8 класу Ніки Красулі. У поєдинку за ІІІ місце Ніка перемогла свою однокласницю Тетяну Заяц.

Катерина Зелених (9 кл.) виборола чемпіонське звання у категорії до 57 кг, а її однокласниця Романа Вовчак (на фото) – в 62 кг. Бронзовими призерками у цих вагах стали Христина Тимофіїв (9 кл.) та Анастасія Лавренчук (10 кл.).

До речі, Анастасія є молодшою сестрою вихованки училища, срібної призерки цьогорічних Європейських ігор Тетяни Лавренчук. Отож, слід зауважити, що знаменитим вихованкам ЛУФК Ірині МерленіЮлії ТкачОксані ГергельТетяні ЛавренчукТетяні КітЮлії Благіні росте достойна зміна.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: