Знай наших. Юний дрогобичанин Микола Череватий – наймолодший кандидат у майстри спорту на Україні

06 жовтня 15:45
Переглядів: 194
Череватий

Влітку цього року у Стрию, на одному із найкращих та найсучасніших у Європі кордодромів проходили Всеукраїнські відкриті змагання з автомодельного спорту (кордові моделі) серед юнаків.

Участь приймали команди з багатьох областей та міст України.

Відрадно, що у складі юнацької збірної команди Львівської області у класі кордових моделей Ел-1 (їх ще автомоделісти називають електрички – прим. автора) виступав учень 4-го класу Дрогобицької спеціалізованої школи № 2, І-ІІІ ступенів Микола Череватий. Юний дрогобицький школяр став переможцем цих змагань та встановив рекорд Львівщини. Виготовлена власноручно ним модель розвинула швидкість 123,43 км/год.

авто

Крім того, Микола виконав норматив кандидата у майстри спорту України. І ось нещодавно на дорослому Кубку України, який вже традиційно проходить у Стрию, після закінчення змагань на урочистій церемонії закриття найтитулованіший український автомоделіст, 60-річний майстер спорту України міжнародного класу, стрияни Ігор Сафіяник за дорученням голови Української федерації автомодельного спорту Володимира Шкорупа вручив 9-річному дрогобиччанину Миколі Череватому посвідчення кандидата у майстри спорту (кмс) України.

авто

До речі, Миколка є наймолодшим кандидатом у майстри спорту на теренах України. У розмові зі мною наш юний автомоделіст та новоспечений кмс України Микола Череватий та його тренер і дідусь Анатолій Дмитрович Здебський розповіли, що у автомодельний спорт Миколка прийшов у п’ятирічному віці і весь цей час займається у гуртку технічної творчості Дрогобицької СШ №2 (керівник – Любомир Михайлович Гаврилюк).

авто

На даний час Миколка та його тренер наполегливо тренуються та готуються до нових стартів та перемог.

Михайло Олійник. Фото автора.   

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: