"Знайдемо іншого спаринг-партнера для збірної" - ФФУ

26 серпня 17:51
Переглядів: 59
ффу

Прес-секретар Федерації футболу України Павло Терновий підтвердив інформацію про зрив товариського матчу національної збірної проти команди Парагваю.

"Дійсно, парагвайська сторона відмовилася летіти на матч в Україну, мотивувавши це загрозою безпеки.

Факт пошуку альтернативного місця для матчу я ні прокоментувати, ні спростувати не можу. Це прерогатива нашого комерційного партнера. Але можу сказати, що будь-який перенос матчу за межі Києва або України тільки підтверджував би ту "нестабільність", на яку посилалася парагвайська федерація," - заявив Терновий.

За його словами, швидше за все, пошуки заміни збірної Парагваю вже йдуть і у збірної України є можливість зіграти з іншою командою в запланований день (3 вересня).

"Ми знайдемо іншого спаринг-партнера. Нестачі в охочих рівня Парагваю у нас немає. На заміну є кілька варіантів, але їх ми поки не можемо оголошувати.

Швидше за все, з Божою допомогою, зможемо зіграти матч в ту ж дату, на яку був призначений матч з Парагваєм," - розповів прес-секретар ФФУ.

Відзначимо, що парагвайська делегація в будь-якому випадку прибуде в Австрію 31 серпня і готова чекати пропозиції ФФУ про проведення матчу на нейтральному полі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: