Знайомтесь - "Lviv Angels"

22 січня 15:32
Переглядів: 228
Lviv Angels

Усім шанувальникам львівського баскетболу знайомі запальні танці дівчат з групи підтримки місцевого Клубу «Політехніка-Галичина».

Блискавичні виступи, енергійна музика та посмішка на обличчі кожної з дівчат - за цим спостерігають глядачі на матчах. Та за межами баскетбольного майданчику, попри важку працю, старання дівчат та серйозність постановок – все та ж посмішка та блиск очей.

До вашої уваги бесіда з наставником групи підтримки «Політехніки-Галичини» Наталею Блажко.

- Наталю, як ти особисто потрапила в світ черлідерства?

- Коли мені було 12 років я вперше виступала в ролі черлідера. Я займалась художньої гімнастикою? і ми танцювали у перервах в одному з сезонів нашої футбольної команди «Карпати». Це були незбутні враження, нам це страшенно подобалось, у футболках та кепках кольорів нашої ФК та помпонами в руках ми почували себе «королевами».

- Що ж стало стартом твоєї команди?

- По суті справжнім стартом нашої команди було Євро 2012, де, у складі 18-ти дівчат, «Львівські Янголи» дебютували на Арені Львів! Ми відпрацювали усі матчі, пліч-о-пліч з іноземними тім спікерами команд, які грали у Львові. Вражаюча атмосфера, яка витала у повітрі в ці дні назавжди залишиться у наших серцях! Дякуємо Євро за те, що ОСТАТОЧНО СФОРМУВАЛО «Львівських Янголів»!

- Хто ж автор назви колективу?

- Спочатку була назва «Lemberg Angels», але це було ще до мене. Дівчата разом придумували назву з моєю подругою, вона була першим керівником, вони виступили на пляжному футболі, і на цьому все закінчилося. Пройшов десь рік, і дівчата звернулися до мене з проханням їх очолити. Я запитала подругу, чи вона не проти, вона сказала що ні, оскільки не збиралась надалі цим займатись. Ось так... Але склад повністю змінився, залишилася лише Ярослава. Я починала все спочатку оскільки в них ні танців ні костюмів не було.

- Одразу твоєю метою було виступати на майданчику «Політехніки»?

- Ні, у мене було таке бажання, але за певних обставин я сказала собі: «Ні, ти нікуди не підеш!». Влітку дівчата, в прямому сенсі, "насіли" на мене і сказали: «Наталю, йди і домовляйся!». Ближче до завершення вересня нам сказали прийти, так би мовити, на екзаменаційне тренування, після якого дирекція повинна була сказати: візьмуть нас, чи не візьмуть. Ми довго готувались, усі дівчата страшенно хвилювалися. Невідомо звідки, але у нас було велике бажання танцювати та вболівати за нашу баскетбольну команду. - Дата щоразу переносилася, але ми все ж таки її дочекались. Станцювавши усі танці, що у нас були, ми боялись підвести очі, ніби чекаючи на «вирок»… І ось ми Львівські Янголи, на паркеті палацу спорту «Галичина» запалюємо серця уболівальників своїми посмішками.

Побачити виступи "Львівських Янголів" можна на кожній домашній грі "Політехніки-Галичини".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: