Золота медаль і гімн України - тріумф львівської гімнастки в Іспанії

06 червня 19:27
Переглядів: 5311
Христина Погранична

Львів’янка Христина Погранична здобула блискучу перемогу в іспанській Гаудалахарі, де цими днями проходить міжнародний турнір в рамках етапу Кубка світу з Художньої гімнастики.

У фінальному виступі з обручем Христина впевнено набрала рекордну кількість балів і залишила позаду старших і досвідченіших гімнасток. Львів’янка принесла збірній України єдину золоту медаль на цих змаганнях і чемно змусила своїх суперниць прослухати гімн України під час церемонії нагородження. За результатами командного заліку українські юніорки (Христина Погранична, Олена Дяченко та Єва Мелещук)  посіли третю сходинку п’єдесталу, пропустивши уперед білорусок та росіянок.

Пріма України, Ганна Різатдінова, на етапі Кубка світу у жорсткій боротьбі з російськими гімнастками виборола у фіналах одну срібну та дві бронзові медалі а також здобула бронзу за результатами багатоборства.

Khrystyna Pohranychna

До слова, Христина Погранична (львівський клуб «Ніка», тренер – Ірина Руда) стала наймолодшою серед призерів цього турніру: у травні їй виповнилося 13 років.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: