Золоті дублі сім’ї Бондаруків на стрілецькому чемпіонаті

05 серпня 10:49
Переглядів: 221
Анастасія Бондарук
24-30 липня 2014р. у Львові на стрілецькому комплексі СКА відбувся відкритий чемпіонат України з кульової стрільби – в гості до українських стрільців завітала збірна Катару.

У вправі МП-5 (стрільба зі спортивного пістолета на 25м) чемпіонкою України неочікувано стала Анастасія Бондарук. У фіналі Настяобстріляла Маріанну Єрмолаєву з Вінниці та олімпійську чемпіонкуОлену Костевич з Чернігова. Четверту суму набрала Юлія Коростильова, а сьоме місце посіла Христина Бурак.
 
Об’єднавшись у збірну Львівської обл., Бондарук,Коростильова і Марта Бойчук перемогли і у командній першості. Друге місце посіла збірна Львівщини-ІІ, також укомплектована вихованцями училища Христиною Бурак, Ольгою Болонною  та Ксенією Юрченко.
 
У стрільбі з пневматичного пістолета (вправа ПП-2) львів’яни у командних змаганнях посіли відповідно ІІ і 5 місця. У особистій першості Костевич взяла реванш і впевнено перемогла. Юлія Коростильова тут четверта, Анастасія Бондарук – дев’ята.
 
А в змаганнях чоловіків-пістолетників перемоги здобував вже батько Анастасії Роман Бондарук. Роман Бондарук здійснив «золотий» дубль у своїй улюбленій вправі – швидкісній стрільбі. Друге і третє місця тут посіли Іван Бідняк та Володимир Пастернак. У командній першості львів’яни у складі Бондарука, Пастернака та олімпійського чемпіона Олександра Петріва також найсильніші!
 
Ще одну золоту нагороду це тріо здобуло у вправі МП-10 (стрільба зі стандартного пістолета на 25м). У особистій першості Бондарук тут третій, а перемогу здобув Олександр Петрів.
 
У стрільбі з довільного пістолета на 50м збірна Львівщини у складі тих же Бондарука, Петріва та Пастернака – срібний призер. Перемогу здобула команда м.Рівного на чолі із своїм лідером Олегом Омельчуком. У особистій першості кращий з львів’ян Володимир Пастернак шостий, Олександр Петрів замкнув фінальну вісімку.
 
У вправі ПП-3 (пневматичний пістолет) 4 місце посів Павло Коростильов. Для Павла це був останній контрольний старт перед юнацькими Олімпійськими іграми, на які він відбуває вже за тиждень. Показаний Павлом результат – 582 очки цілком відповідає його амбітним вимогам.
 
У стрільбі з пневматичної гвинтівки перемога була за Олегом Царьковим. У фінальній дуелі Олег здолав черкащанина Сергія Куліша 206,1:205,8.
 
У стрільбі з довільної гвинтівки з трьох положень (МГ-6) бронзова нагорода у Олександра Галкіна. У стрільбі лежачи (МГ-9) у Олександра четверта позиція, Царьков – шостий.
 
В змаганнях жінок нев’янучу майстерність продемонструвала ветеран львівської і української стрільби Леся Леськів, яка не тільки перемогла у стрільбі лежачи з результатом екстра-класу – 594очки, а й двічі привела на п’єдестал пошани у командних змаганнях збірну Львівщини у вправах МГ-9 (ІІІ місце) та ГП-4 (І місце). У складі збірної золотою і бронзовою призеркою відкритого чемпіонату стала Юлія Чулик.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: