"Зоря" – "Карпати". Сильні духом

16 травня 10:24
Переглядів: 307
карпати зоря

«Зоря» (Луганськ) – «Карпати» (Львів)

16 травня, 19:30. Запоріжжя. Стадіон «Славутич-Арена». Арбітр – Сергій Березка (Київська область).

Луганська «Зоря» прийматиме на своєму полі в Запоріжжі нашу «зелено-білу» команду, якій нікуди відступати. До того ж це передостанній виїзний матч «Карпати» у цьому сезоні. Фініш не за горами. Тому необхідно поповнювати свій очковий багаж, який, наразі, подібний до державного бюджету: усюди недостача.

Те, що у тренера Іґора Йовічевіча молода і перспективна команда знають усі і довкола, як і те, що їй ще бракує стабільності, але тої успішної. Так молоді організми Шведа, Кльоца, Гуцуляка і дещо старших партнерів ще невідпорні та удари долі, мається на уваз,і перемоги і поразки. Та й з фізичною готовністю не у всіх все гаразд. Хоча юнацький розум підказує «Давай! Давай!», але ноги не завжди слухаються. Бо нинішній професійний спорт це змагання не тільки за голи і очки, але перш за все із власним організмом. Звідтіля бліда гра львів’ян пересікається з елементами яскравої і результативної. До того ж, скромна лава запасних ускладнює Йовічевічу завдання у досягненні поставленої цілі – формуванні сильного і боєздатного колективу.

А ще хорватському спеціалістові довелося ділитися своїм майном (відрядити у Боснію і Герцеговину свої два цінні скарби - Кльоца і Шведа, які повинні укріпити склад юнацької команди України U-19). Тішить те, що до основи повернувся Пластун, який своїм досвідом повинен спричинитися зо зміцнення не тільки львівської оборони, але й атаки. Те, що Ігор уміє успішно завершувати атаки партнерів, він це доводив уже неодноразово. Адже львівський колектив, попри все залишається сильним, якщо не майстерністю, то духом – точно.

Хочеться вірити в успішний для «Карпат» результат даного протистояння, але в реальності більше шансів у «Зорі», яка, до речі, у Львові в першому колі не стала ділитися з львів’янами, а заграбастала повний боєкомплект. Маю на увазі, взяла три пункти. Можливо тепер буде навпаки?

На відміну львів’янам луганчани, очолювані Юрієм Вернидубом, не стикаються з подібними проблемами і не зважаючи на статуси суперників у стилі досвідченого марафонця мчать до поставленої мети – Ліги Європи, де уже встигли набратися смаку. На даний час ця команда в чемпіонаті України демонструє якісний футбол, а на думку фахівців проводить свій кращий сезон за роки Незалежності.

Передбачається цікавий футбольний поєдинок, який варто подивитись.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: