Зубрицький та Доленко можуть перейти в "Політехніку-Галичину"

06 вересня 15:16
Переглядів: 380
Зубрицький

"Пілітехніка-Галичина" може підсилитися двома українськими баскетболістами.

Генеральний директор львівського клубу Кирило Погостинський повідомив, що "Політехніку-Галичину" можуть підсилити центровий "Дніпро-Азоту" Ярослав Зубрицький та захисник "Говерли" Олександр Доленко.

- Якщо ми з ними домовимося і за ціною, і за вартістю, за термінами контракту і по тих обов'язків, які вони повинні будуть виконувати, то вони залишаться тут, - сказав Погостинський. Також він додав, що на сьогоднішній день обидва гравці є вільними агентами.

Варто відзначити, що Ярослав Зубрицький та Олександр Доленко раніше вже виступали в складі в складі "Політехніки-Галичини".

Минулий сезон головний ветеран українського баскетболу, який у минулому віддав сім років своєї кар'єри Політехніці, провів в Дніпро-Азоті. В 25 матчах Суперліги Зубрицький набирав 7,9 очка, 5,3 підбору і 2,5 ассисти в середньому за 24,3 хвилини на паркеті (середній РЕ - 10,9 бала).

24-річний Доленко був в Політехніці з 2010-го по 2013-й рік, але в той час грав вкрай мало. У попередньому ж сезоні захисник відправився в Говерлу, де став гравцем ротації у Євгена Мурзіна, набираючи 2,2 очка і 1,3 ассисти в середньому за 10,7 хвилини в 24 матчах Суперліги.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: