12 вересня 23:01
Переглядів: 245

12 вересня відбулися матчі прем`єрного 1-го туру серед команд вищої ліги Дитячо-Юнацької Футбольної Ліги України.

Моршинська «Скала» зустрічалася із львівськими «Карпатами». Команди U-16 та U-14 грали вдома у Моршині, а U-17 та U-15 у місті Лева.

Два матчі у Львові принесли перші чотири залікові пункти. У матчі 17-річних команд все вирішив один гол, який ще до перерви вдалося провести вихованцям Академії футболу «Скала». Зусилля партнерів в забитий гол втілив нападник Юрій Черепущак. Господарі мали шанс зрівняти рахунок, коли вже у компенсований час арбітр призначив пенальті. Однак «Скалу» врятував воротар Назар Жиляк, який зумів парирувати удар. У підсумку мінімальна перемога команди Миколи Василишина.

У матчі команд U-15 зафіксовано бойову нічию – 1:1. Тут гра відбувалася за схожим до навпаки сценарієм. «Карпати» ще до перерви вели в рахунку. Однак хлопці Олександра Бойка після перерви виявили неабиякий характер і завдяки голу Іллі Теліховського, який відмінним ударом з дальньої відстані встановив остаточний рахунок зустрічі.

А у Моршині першими грали команди 1999 року народження.

U-16. АФ «Скала» (Моршин) – «Карпати» (Львів) – 0:1 (0:1)

12 вересняя 2015 р. 12 год. м. Моршин. Стадіон «Медик». Похмуро. Часом дощ. 15 градусів. Арбітр: Назар Левицький (Тернопіль). Асистенти арбітра: Андрій Онишків та Анастасія Вдовіна (обидва – Львів). Спостерігач ФФУ: Орест Пасіка (Стрий).

«Скала»: 55. Юліан Митник, 4. Ярослав Миронюк, 5. Валентин Білінський, 23. Степан Кучмар, 3. Микола Тишкун, 20. Павло Стегніцький, 8. Микола Цвик (14. Артур Льонгер, 57), 10. Василь Равлик (18. Павло Табачинський, 76), 16. Роман Михайленко, 11. Микита Фомін (6. Назар Цимбала, 57), 9. Андрій Корендович-к.

Тренер – Юрій Галій.

Стартовому свистку передувала офіційна церемонія відкриття нового футбольного сезону чемпіонату ДЮФЛ України. Під виконання державного гімну України капітани команд Андрій Корендович та Любомир Степанчук підняли державний прапор. А далі була гра.

Вже з перших хвилин матчу господарі спробували були захопити ініціативу і провести швидкий гол. Найкращий момент був на 10-й хвилині. Василь Равлик заволодівши мячем у центрі поля помітив ривок на правому фланзі Романа Михайленка, однак наш правий вінгер, замість того, щоб нанести вирішальний удар метрів з 16-ти, спробував наблизитись ще ближче, пішовши в обводку. Під тиском захисника Михайленко відпасував назад на набігаючого Павла Стегніцького, однак смугастий після потужного пострілу» нашої «двадцятки» пролетів трохи вище воріт. Не забиваєш ти – забивають тобі. Старе футбольне правило цього разу спрацювало на користь «Карпат». Вже у наступній атаці, після розіграшу з кутового, захисники «Скали» «забули» про про «двадцятку» «зелено-білих» Остапа Притулу, який без перешкод низом метрів з 14-ти просто по центру пробив Юліана Митника.

Вже через три хвилини «малиново-зелені» могли відігратися, однак Андрій Корендович, знаходячись у штрафному майданчику, також не відважився на удар, а змістився вліво і боротьбі із захисником заробив лише кутовий.

А перед самим свтстком на перерву вихованці Василя Леськіва та Олега Гараса втратили супершанс подвоїти рахунок. Після прострілу з лівого флангу, Максиму Сенику залишалося лише підставити ногу, адже він був один в метрі-двох від воріт. Гравця «Карпат» підвела виконавська майстерність.

Після перерви своїм шансом не скористалися й господарі. Після чудової розрізної передачі, на ударну позицію з правого флангу виходив Михайленко, однак його удар прийняла на себе стійка. Як показали подальші події, це був останній гольовий момент, створений господарями. Не було шансів збільшити рахунок і в львівської команди. У підсумку гра так і закінчилася з мінімальним рахунком на користь «Карпат».

ДЕБЮТ НЕ ВДАВСЯ…

U-14. АФ «Скала» (Моршин) – «Карпати» (Львів) – 0:2 (0:0)

«Скала»: 1. Святослав Барасюк, 3. Артем Глібко (14. Руслан Скурчанський, 52), 5. Василь Драган, 11. Олег Полагнюк-к. (99. Тарас Вахович, 55), 17. Андрій Петрик (7. Ігор Качурка, 31), 19. Віталій Полюга, 4. Олександр Цюпер, 23. Станіслав Максимів (10. Максим Стеценко, 31), 9. Максим Медловський (15. Кирило Корягін, 31), 6. Олег Матуляк, 8. Василь Пасічняк (12. Артем Шумин, 43).

Тренер – Анатолій Петрик.

Загалом перша офіційна гра у чемпіонаті ДЮФЛ України новоствореної команди U-14 справила непогане враження. До переви на полі була абсолютно рівна гра, а от після перерви, коли Анатолій Петрик виконав шість замін, ігрова постава нашої команди залишала бажати кращого. Гравці, які вийшли на заміну, не показали того, на що ми сподівалися, і в підсумку «Скала» пропустили два голи у свої ворота. Перший гол відбувся на 47-й хвилині після позиційних помилок одразу кількох захисників, після чого Юрій Тлумак відкрив рахунок, зробивши подарунок своєму батькові (наставнику «Карпат» U-19 Андрієві) який спостерігав за грою з vip-трибуни стадіону «Медик». А другий гол виявився курйозним і нагадав взяття воріт Андрієм Шевченком у відомому матчі збірних України та Росії у ворота Філімонова. Після подачі зі штрафного Святослав Барасюк не втримав смугастого і той від його рук перетнув лінію воріт.