02 жовтня 20:30
Переглядів: 351

До Франківська приїхали спортивні чиновники з 17 міст України, аби обмінятися досвідом

Асоціація міст України спільно з комітетом фізкультури і спорту міськвиконкому провела в Івано-Франківську дводенний семінар «Роль та можливості осередків фізкультурно-спортивного руху в органах місцевого самоврядування». 25 учасників з 17 міст України  обмінялись досвідом роботи галузі спорту.

Івано-Франківськ гостинно зустрів гостей з різних міст України, зокрема Києва, Львова, Житомира, Луцька, Вінниці, Запоріжжя, Миколаєва, Кіровограду, Рівного, Хмельницького, Черкас, Чернівців, Чернігова, Калуша, Бурштина та Яремчі, повідомляють у Комітеті фізкультури.

Івано-Франківськ не випадково був обраним місцем проведення такого семінару. Адже в нашому місті розвивається понад 50 видів спорту, функціонує 13 спортивних шкіл, в яких навчається близько 5400 учнів. Понад 160 медалей різного ґатунку здобувають спортсмени міста чемпіонатах України, Європи та світу, а також на різних міжнародних змаганнях.

«Цей семінар є справді новим поштовхом до дій. Інновації, які ми побачимо тут, обов’язково втілимо у своєму місті. Думаємо, що учасники з інших міст також скористаються досвідом Івано-Франківська. Наприклад, мені дуже сподобалася ідея організації уроків плавання. Ми також хочемо втілити це у Кіровограді», –  розповіла начальник відділу сім’ї та молоді виконавчого комітету Кіровоградської міської ради Людмила Дорохіна.

Всі учасники мали нагоду ознайомитись зі спортивною базою Івано-Франківська. Зокрема, гості побачили базу СДЮШОР № 1 з гімнастики, базу обласної дитячо-юнацької спортивної школи, коледжу фізичного виховання, дитячо-юнацької спортивної школи № 2 та спортивну базу муніципального фізкультурно-оздоровчого центру.

«Не кожне місто в Україні має подібну спортивну базу. В Івано-Франківську є чудові умови для розвитку різноманітних видів спорту, як олімпійських, так і не олімпійських, тому я не здивована, що спортсмени Вашого міста здобуваються таку велику кількість нагород» – зазначила учасниця з Миколаєва Олена Гетьманченко.

Для  гостей був проведений сеанс одночасної гри в швидкі шахи з юним гросмейстером Орестом Войтичуком, де єдиним, хто зумів звести партію до нічиєї був Дмитро Макаренко, начальник управління фізичної культури і спорту виконавчого комітету Чернівецької міської ради. Далі для всіх була проведена цікава екскурсія історичними місцями Івано-Франківська.

Наступний подібний захід заплановано провести в Луцьку, де зовсім нещодавно зробили реконструкцію головної спортивної арени.