21 вересня 12:02
Переглядів: 138

До матчів чемпіонату України з футболу готуються футболісти "Тернополянки"

Як тренуються тернопільські футболістки?. Пропонуємо переглянути фото з одного із останніх тренувальних занять підопічних Володимира Левчука.

Довідка:

ЖФК "Тернополя́нка" - український жіночий футбольний клуб з Тернополя, заснований у 2014 році. За підсумками першого ж сезону здобув право на участь у змаганнях серед команд вищої ліги чемпіонату України.

Історія клубу:

Жіночу футбольну команду в Тернополі було створено на базі громадської організації "Діти - фундація зірок світового футболу", метою якої було об'єднання навколо спорту дітей, що побували у важких життєвих ситуаціях (безпритульні, діти з малозабезпечених сімей та такі, що перебувають у групі ризику). У 2014 році директор громадського об'єднання Ярослав Нестерович отримав від Федерації футболу України пропозицію заявити команду на змагання першої ліги, що мали напівпрофесійний статус. Кістяк колективу склали склали дівчата з Тернополя, проте були й футболістки, запрошені з Кременця, Бережан іРівного. Справжнім лідером колективу стала 46-річна легенда українського жіночого футболу Тетяна Громовська, що приєдналася до клубу після відмови від участі у змаганнях вищої ліги "ЦПОР-Донеччанки".

Перший матч футболістки "Тернополянки" провели на виїзді в Івано-Франківську, де переграли своїх суперниць з "Освіти-ДЮСШ № 3" з рахунком 2:1. Домашні поєдинки команда проводила на стадіоні в парку "Топільче", а тренувалася на штучних полях, або ж на стадіоні в Кутківцях. Загалом, у першому ж сезоні тернополянкам майже без проблем вдалося виконати поставлене перед собою завдання та підвищитися у класі, увійшовши до когорти найсильніших жіночих клубів України.

Досягнення:

Срібний призер першої ліги чемпіонату України в 2014