18 жовтня 22:45
Переглядів: 239

Донецький "Шахтар" дарує радість львівським дітям

Клуб який має на своєму рахунку звання чемпіона країни, володаря кубка України і кубка УЄФА, масово поставляє своїх гравців до всіляких національних команд (від України до Бразилії) з літа цього року нав’язує тісні та міцні відносини з галичанами. Донецький клуб домашнім стадіоном обрав «Арену Львів», де розгорнув активну діяльність щодо популяризації свого іменного бренду. А гравці та представники клубу, у вільний від занять час, займається на Львівщині благочинною діяльністю.

Сьогодні, команда «Шахтаря» у складі тренера Мірча Луческу, асистента Антоніо Заґо, футболістів Івана Ордеця, В’ячеслава Шевчука і Олександра Гладкого відправилась на футбольну зустріч з дітьми середньо-загальноосвітньої школи №43, що на вулиці Т.Масарика, де діє футбольна секція для дітей із малозабезпечених сімей, яка носить назву «Вікторія». До речі, це не перший подібний вояж гірників по галицькій землі. Гірники прибули до малюків не з порожніми руками. Після тривалого спілкування з дітьми провели з ними футбольний матч. В одній команді грав Ордець, в іншій – Гладкий, але з новими партнерами. Шевчук перебував у ролі «Коліни». Натомість тренер постійно підказував «своїм» підопічним як вато було б зіграти у тій чи іншій ситуації. Команда Ордеця перемогла. Після чого розпочалися фотосесії та роздавання гірниками автографів, клубних шаликів і футбольних м’ячів.

Безперечно, цей день вкарбується у пам’яті львівських дітей на довгі роки. Тренер Луческу створив надто товариську атмосферу і не відмовив жодній дитині ні в чому. Більше того спілкувався і бажав малюкам щасливого життя в мирі. Діти зі свого боку, не зважаючи на переповнення позитивними емоціями, дякували шахтарям за ті презенти. Принагідно серед школярів було і два представники Донецька, які вимушено покинули рідну домівку, в надії вижити. Отака вона наша українська географія, де хтось когось вважає фашистом і хунтою, але ті хто прибуває у Львів на власному досвіді пересвідчуються у тій брехні, яку їм нав’язували на Донеччині вороже налаштовані люди…

Якщо наставник «Шахтаря» ввічливо відмовився від коментаря, зіславшись на те, що усе необхідне сказав дітям, то педагог і організатор дитячої футбольної школи, за місцем проживання, «Вікторія» - Віктор Крижанівський люб’язно поділився своїми враженнями: «Наша команда виступає у першості Львова. Ми були призерами і володарями кубка. Тож маємо певний досвід. Але те, що сьогодні пережили – пам’ять на все життя. Ви самі бачили ті щасливі обличчя школярів. Їхні оченята аж світилися від тої гордості, що до них у гості завітали представники професіонального футболу.

Фото: Андрія Дудуша, прес-служба ФК "Шахтар"