02 жовтня 15:00
Переглядів: 402

Донецький "Шахтар" у Львові зіграв з дітьми в футбол

1 жовтня гравці ФК «Шахтар» В'ячеслав Шевчук та Максим Малишев відвідали перше тренування учасників проекту «Давай, грай!», який почав роботу тепер і у Львові. На синтетичному полі «гірники» зіграли з хлопцями у футбол і провели майстер-клас з відбору м'яча.

– Ми приїхали сюди не просто постояти на місці, а показати дітям, що займатися футболом – це серйозно. Ми з Максимом опинилися в різних командах, а оскільки я не люблю поразок, грали на перемогу. Сьогодні довелося побігати. Люблю атакуючий футбол, тому відразу сказав своїм хлопцям, щоб вони йшли вперед, пресингували, забирали м'яч і забивали! Виходить, сьогодні був у ролі наставника... У майбутньому хочу бути тренером, радію, що сьогодні отримав досвід, – поділився В'ячеслав Шевчук.

Максим Малишев був присутній на такому занятті вперше. І так увійшов в азарт, що півзахисника «Шахтаря» його підопічна команда не відпускала майже годину.

– Гарний захід, отримав величезне задоволення! Такі поїздки дозволяють трохи відволіктися від матчів і тренувань. Емоції тільки позитивні. Сам був таким же маленьким, так само грав і радів, коли приходили хлопці з «Шахтаря». Хотів би іще не одного разу зустрітися з хлопчаками в межах цієї програми! – говорить Максим.

Після закінчення тренування футболісти подарували дітям квитки на поєдинок «Шахтар» – «Чорноморець», який відбудеться в суботу на «Арені Львів». Не обійшлося без автографів і фото з усіма бажаючими.

Нагадаємо, мета проекту «Давай, грай!» – розвиток любительського дитячого футболу і створення максимально комфортних умов усім бажаючим займатися цим видом спорту. У Донецьку він уже кілька років користується великою популярністю. На батьківщині «Шахтаря» щодня футболом займаються понад 200 дітей віком від 7 до 12 років, а також регулярно проводяться змагання між командами. На першому тренуванні у Львові були присутні 40 дітей.