22 грудня 12:03
Переглядів: 462

Дитячі змагання за суперкубок Львівщини з шахів завершилися в Городку

13-14 грудня 2014 року в м. Городку на базі ЗОШ № 5 (м. Городок, вул. В. Чорновола) за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та обласної федерації шахів завершився останній тур обласних дитячих змагань за суперкубок з шахів «Юні таланти Львівщини» серед юнаків та дівчат 2005-2006, 2007-2008 років народження.

Головний суддя змагань - Микола Матвієнко (м. Городок), головний секретар – Богдан Мисак (м.Броди).

В фінальних змаганнях у місті Городку взяли участь 36 кращих юних шахістів Львівщини. Серед кращих виявилися Дарина Грига, Вероніка Бучковська, Степан Зіненко (Городок), Марія Вітковська, Ігор Федак (Львів), Олег Гарасим (Новояворівськ), Соломія Казюк (Рава-Руська), Михайло Сачко (Броди) та ін.

Підсумкові результати:

 

Дівчата 2008 р.н.

№1.  Грига Дарина                          Городок                     7,5 очок          з 10 можливих

№2.  Казюк Соломія                        Рава-Руська               7,0 очок

№3.  Пронько Вікторія                    Городок                     6,5 очок

№4.  Івахович Наталія                     Городок                     6,0 очок

№5.  Герман Ольга                          Городок                     2,0 очка

№6.  Максимець Яна                       Городок                     1,0 очко

           

Дівчата 2007 р.н.

№1.  Бучковська Вероніка              Городок                     8 очок             з 8 можливих

№2.  Войтко Юліана                                    Городок                     5 очок

№3.  Хміль Соломія                         Городок                     3 очка

№4.  Смілка Христина                    Городок                     2 очка

№5.  Вус Оленка                              Городок                     2 очка

 

Дівчата 2005-2006 р.н.

№1.  Вітковська Марія                    Львів                          8 очок             з 10 можливих

№2.  Гуль Марта                              Городок                     7 очок

№3.  Хабак Марта                            Новояворівськ          5 очок

№4.  Грабінська Анна                     Львів                          4 очка

№5.  Грига Ярина                            Город  ок                    4 очка

№6.  Цитуля Яна                              Львів                          2 очка

 

Хлопці 2008 р.н.

№1.  Гарасим Олег                          Новояворівськ          7,5 очок          з 10 можливих

№2.  Єлізаров Володимир               Городок                     6 очок

№3.  Коваль Дарій                           Львів                          5,5 очок

№4.  Бурка Ігор                                Городок                     5 очок

№5.  Олех Максим                           Городок                     3 очка

№6.  Калагурський Назар               Пустомити                3 очка

 

Хлопці 2007 р.н.

№1.  Зіненко Степан                                   Городок                     9 очок             з 10 можливих

№2.  Сачко Михайло                       Броди                         6,5 очок

№3.  Олех Олександр                      Городок                     6 очок

№4.  Бистрий Павло                                    Городок                     4 очка

№5.  Рибіцький Остап                     Львів                          3,5 очка

№6.  Швед Петро                             Гніздичів                   1 очко

 

Хлопці 2005-2006 р.н.

№1.  Федак Ігор                               Львів                          7,5 очок           з 10 можливих

№2.  Дмитрів Роман                        Львів                          7,5 очок

№3.  Миськів Віталій                      Городок                     6 очок

№4.  Валла Володимир                   Броди                         4,5 очок

№5.  Антонюк Давид                      Броди                         2,5 очок

№6.  Жека Ілля                                 Львів                          2 очка