01 квітня 18:04
Переглядів: 578

ФК "Карпати" - підтримка вболівальників життєво необхідна!

Карпати опинилися у дуже складному становищі - загроза вильоту у першу лігу за 5 турів до закінчення чемпіонату. В цей час потрібно згуртуватися і максимально підтримати команду, принаймі в домашніх матчах, гравці також люди і для того, щоб створювати подвиги їм потрібно щось більше ніж гроші котрі вони отримують за контрактами. Як на мене то тільки подвиг може зараз врятувати Карпати від вильоту у першу лігу адже якоїсь злагодженості і майстерності зараз немає у команди.

За свідченнями очевидців, коли команда прилетіла з Києва після поразки від Оболоні, то по обличчях гравців було помітно, що вони чудово розуміють у яку халепу вляпались. Хватить обливати команду брудом і тим паче ні в якому разі не бойкотувати матчі, як пропонують:

Карпати бойкот

Потрібно прийти на стадіон і підтримати команду - згадайте матчі проти Галатасараю, Борусії - команда грала заради вболівальників і подарувала багато щасливих хвилин чи навіть годин кожному з нас. Тож давайте віддячимо Карпатам і буде разом з ними у цей тяжкий час!

Default Image
ДЗЕНЯ написав
04 квітня 09:31
Невідомо чому журналіст висвітив таку неправдиву інформацію. Але якщо людина щось хотіла сказати і довести , що його інформація відповідає дійсності--потрібно звертатись до організаторів AUTOFANS пробігу-- там завжди підуть на зустріч і дадуть відповідь-- чого бойкот і що за ним стоїть. Прийдеться принаймі вибачитись - якщо є можливість -дати спростування.
Dudik написав
03 квітня 15:49
FCKL Ярко не вирвжайся :))) Українці Нація Культурних Людей !
Dudik написав
03 квітня 12:52
Байкот не матчу, БАЙКОТ АВТОПРОБІГУ !!!!!!!!!!!!