22 липня 22:11
Переглядів: 877

Фото з маршу єдності фанатів у Львові

Фото з соціальних мереж автори: Ярослав Табінський, Николя Федосенков, Руслан Литвин, Роман Гарасим

Сьогодні о 18.00 годині перед матчем «Шахтар» - «Динамо» у Львові стартував Марш єдності. У пішій ході з центру міста до «Арени Львів» беруть участь футбольні вболівальники клубів «Шахтар», «Динамо», «Карпати». Усіх охочих запрошують долучатись до Маршу єднання та ще раз продемонструвати усьому світу єдність України.

Учасники перед початком ходи заспівали Гімн України у повній версії (редакція до 6 березня 2003 року). Значна частина людей прийшла у вишиванках та білому одязі.

«Це загальний марш єдності, який символізує єдність цілої України, всіх її частин. Ми хочемо показати, що ніколи не було ніяких поділів між Заходом і Сходом, і в майбутньому не буде.

На цей матч ми запрошуємо всіх львів’ян, адже це не є суто фанська подія чи марш вболівальників. Ходою ми показуємо ще раз всьому світу єдність України в цілому», - зазначив голова ГО «Завжди вірні» Тарас Павлів.

Хода проходить за маршрутом: пл. Ринок – пл. Катедральна – вул. Памви Беринди – пр. Свободи – вул. П. Дорошенка – вул. С. Бандери – вул. М. Вербицького – вул. М. Коперника – вул. Д. Вітовського – вул. Героїв Майдану – вул. Стрийська, 199.

Нагадаємо, сьогодні на «Арені Львів» о 21:00 год відбудеться матч Інтер Супекубку України між ФК «Динамо» та ФК «Шахтар». У зв’язку з цією подією, громадський транспорт, який їздить у напрямку до «Арени Львів», курсуватиме до 2 години ночі. Працюватимуть маршрутні таксі №3А, 10, 25, 40 та тролейбуси №20, 25. Також з пл. Петрушевича та від кінотеатру ім. Довженка їздитимуть спеціальні додаткові автобуси, аби всі охочі могли вчасно заїхати на матч та повернутись додому після футбольної гри. На маршруті пл. Петрушевича - Автовокзал працюватиме 6 автобусів, на маршруті кінотеатр ім. Довженка - Автовокзал їздитиме 10 машин.

Текст: Олександра Паняк, Прес-служба Львівської міської ради