11 вересня 11:51
Переглядів: 397

Фото з прес-конференції Олександра Усика та Андрія Котельника у Львові

У прес-центрі «Арена Львів» відбулась прес-конференція, присвячена боксерському турніру "K2 Promotions", який відбудется 4 жовтня 2014 року на "Арена Львів". Головною подією турніру стане  перший титульний поєдинок у професійній кар'єрі Олімпійського чемпіонаОлександра Усика (4-0-0, 4 КО), протистояти якому буде Інтернаціональний чемпіон WBF, Чемпіона Південної Африки  Деніел Брюер (24-5-1, 21 КО). На кону цієї зустрічі - пояс Інтерконтинентального чемпіона WBO у важкій вазі.

«Деніел Брюер приїде перемагати, тому що він – справжній боєць, який має досвід. Я дивився його бої – він досить серйозний боксер і докладе багато зусиль, щоб виграти цей бій. Ми готуємось до Даніеля Брюера в найкращій своїй формі. На мою думку, Олександр Усик – це найкраще, що може трапитись з боксом у наступний час, особливо, у важкій вазі. Якби це було не так, мене б тут не було», - поділився тренер Олександра Джеймс Алі Башир. 

«Мені дуже приємно буде боксувати на такому величезному стадіоні як "Арена Львів". Вдячний своїй компанії, що надала мені шанс провести бій за титул. Я певен, що буде велика кількість глядачів і буде неймовірна атмосфера. Стосовно суперника. Я дивився його бої – міцний хлопець, високий. Всі мої суперники – сильні боксери, слабий в ринг не вийде. Він здобув перемоги майже у всіх своїх поєдинках, а це означає, що він сильний суперник і бій буде цікавий», - зазначив Олександр Усик. 

Другим головним поєдинком вечора стане прощальний бій екс-Чемпіона світу WBA Андрія Котельника (31-4-1, 13 КО). Львів’янин вийде в ринг після чотирирічної перерви. Останній бій він провів в серпні 2010 року проти Девона Олександра. 

«Я стримав свою обіцянку – свій останній бій я хотів провести у Львові, зокрема на цьому стадіоні. Я вдячний «KPromotions» за те, що надали таку можливість. Це буде мій прощальний бій. Я багато в своїй кар’єрі проводив титульних боїв, чемпіонських поєдинків. Настав час, коли треба завершити свою професійну кар’єру. На разі є молоді бійці, які гідно тримають варту українського професійного боксу і мають надалі прославляти наш регіон, нашу країну. Я певен, що це буде грандіозне шоу, мабуть, одне із самих серйозних у професійному боксі в Україні», - зауважив Андрій Котельник. 

«Я підтримав бажання Андрія свій останній бій провести на рідній землі, з рідними вболівальниками. У нас було 2,5-3 місяці на підготовку до цього бою. Він серйозно готувався до цього поєдинку, пройшов гарні тренувальні збори, спаринги. Андрій – боксер класичної манери бою, він завжди показував гарний бокс на ринзі. І я певен, що він це продемонструє і зараз», - зазначив тренер Андрія Котельника Дмитро Сосновський. 

«4 жовтня Львів перетвориться на столицю боксу. Тут відбудеться без перебільшення визначна подія у світі боксу. За підтримки наших партнерів бренду «Хортиця» та телеканалу «Інтер» компанія братів Кличків «KPromotions» презентує боксерське шоу у Львові. Це прощальний бій Андрія Котельника та перший титульний бій Олександра Усика. Визначною ознакою цього поєдинку є те, що він відбудеться не в палаці спорту, а на відкритій «Арені Львів» , - розповів генеральний директор «KPromotions» Олександр Красюк. 

В андеркарді боксерського шоу в ринг вийдуть: Віктор Плотніков, Олександр Устінов, Олег Малиновський та ін.