02 червня 14:16
Переглядів: 429

Фото зі змагання серед сільських школярів Львівщини під гаслом "Даруймо радість дітям"

З нагоди відзначення Дня захисту дітей на Львівщині завершилися обласні змагання серед сільських школярів Львівщини під гаслом "Даруймо радість дітям"  28 травня 2014 року на стадіоні «Ювілейний» у м. Миколаєві Львівської області за активної підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації, відділення НОК України у Львівській області, обласної федерації футболу, обласного центру «Спорт для всіх», обласної організації фізкультурно-спортивного товариства «Колос» та Миколаївської райдержадміністрації та Миколаївської районної ради успішно відбулися обласні фінальні змагання з футболу серед сільських школярів Львівщини під гаслом "Даруймо радість дітям".

Такі заходи відбуваються за програмою Всеукраїнських змагань "Хто ти, майбутній олімпієць?" й присвячуються Дню захисту дітей та року Т.Шевченка в Україні та проводяться з метою організації фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи, покращення здоров’я дітей та підлітків, виявлення юних талановитих футболістів, популяризації і розвитку футболу у сільській місцевості.

Попередні районні та міські змагання «Даруймо радість дітям!» тривали упродовж квітня-травня на всій території Львівщини.

Відтак у фінальних змаганнях взяли участь кращі з кращих - 23 команди юнаків і 6 команд дівчат різних вікових груп.

На урочистому відкритті фінальних ігор з вітальними словами виступив голова обласною організацією ВФСТ «Колос» Юрій Собота; заступник голови Миколаївської районної ради Олег Ясеницький; заступник голови Миколаївської райдержадміністрації Святослав Марущак, учасник двох Зимових олімпійських Ігор з санного спорту Юрій Гайдук та інші. Капітани команд під Державний гімн України підняли Прапор змагань.

Серед кращих виявилися:

В категорії дівчата 1998-1999 років народження:

 • І місце - команда «Нива-2004» (Миколаївський район);
 • ІІ місце - команда «Юність» (Жовківський район);
 • ІІІ місце - команда «Явір» (Дрогобицький район).

В категорії дівчата 2000-2003 років народження:

 • І місце - команда «Юність» (Жовківський район);
 • ІІ місце - команда «Нива-2004» (Миколаївський район);
 • ІІІ місце - команда «Явір» (Дрогобицький район).

В категорії юнаки 1998-1999 років народження:

 • І місце - команда «Авангард» (Буський район);
 • ІІ місце - команда «Нива-2004» (Миколаївський район);
 • ІІІ місце - команда «Юність» (Жовківський район).

В категорії юнаки 2000-2001 років народження:

 • І місце - команда «Дністер» (Самбірський район);
 • ІІ місце - команда «Нива-2004» (Миколаївський район);
 • ІІІ місце - команда «Авангард» (Буський район).

Переможці та призери змагань були нагороджені кубками та медалями, але основний результат досягнули усі - особливо сільські школярі Львівщини, для яких ці змагання запам’яталися прекрасною організацією та можливістю продемонструвати свої футбольні таланти! А команди, що посіли І місце у відповідних вікових групах, отримали право представляти Львівщину у фіналі Всеукраїнських змагань, що відбудуться в липні цього року.