28 серпня 16:23
Переглядів: 307

Фоторепортаж з матчу "Ураган" - "Тайм" - 2:3

Для обидвох суперників матч в Івано-Франківську на новому паркеті Коледжу фізвиховання був останньою перевіркою сил перед стартом футзального сезону. Приємно, що на товариську гру"Урагану" проти чемпіонів України прийшли подивитися понад дві сотні вболівальників, які за літо встигли заскучитись за улюбленою грою.

Наставники Сергій Гупаленко та Станіслав Гончаренко отримали нагоду побачити у справі новачків своїх команд. І якщо Сергій Чепорнюк в "Урагану" вийшов у стартовому квартеті, то бразилець Макс провів на майданчику значно менше часу, з'явившись лише на 10-й хвилині. До цього часу суперники втратили по кілька хороших можливостей відкрити рахунок. На 12-й хвилині Пилипів на фланзі обіграв двох опонентів і прострілив на самотнього Чепорнюка, якого на мить випередив Якунін... і в падінні заніс м'яч у власні ворота - 1:0.

Згодом після виходу 3 в 2 Скорий допоміг воротарю, а на добиванні Цвєлих не влучив у рамку. Гол у відповідь вийшов несподіваним для "ураганівського" голкіпера, якого Дмитро Бондар застав зненацька дальнім ударом у самісінький кут воріт - 1:1. Майже аналогічним пострілом по перерві відзначився Павлюк, після чого господарів виручила штанга, а згодом і Кіндратів підстрахував Іжаковського. На екваторі другого тайму тільки Цвєлих не використав два виходи сам-на-сам, а ще господарі втекли "два в нуль", однак в усіх випадках здорово зіграв Іваняк.

Гол-близнюк Якуніна, але вже в чужі ворота після прострілу Макса, і на 32-й хвилині рахунок знову стає нічийним. Згодом настала черга Іжаковського демонструвати свою майстерність. Він вигягував просто "мертві" м'ячі і врятував команду принаймні у п'яти епізодах, а в шостому - йому на допомогу прийшла стійка воріт.

За 2,31 до фінальної сирени Овсянніков вийшов п'ятим польовим, і вже за півхвилини "Тайм" розіграв більшість, коли Якунін здалеку пробив точно в нижній кут воріт - 2:3. На останній хвилині вже Пилипів з'явився на майданчику у ролі воротаря, і найреальший шанс зрівняти рахунок мав Валенко, однак його удар на останніх секундах гри парирував Іваняк.

27 серпня. 15:00. Спорткомплекс коледжу фізвиховання. 250 глядачів.
Арбітри: Юзик, Маланюк (обидва - Івано-Франківськ).
Ураган: Ципун (Іжаковський, 21) - Павлюк, Валенко, Пилипів, Чепорнюк - Кіндратів, Сімка, Ярий, Цвєлих.
Тайм: Лисенко (Іваняк, 21) - Оліщук, Макаєв, Павленко, Скорий - Якунін, Кондратюк, Д.Бондар, Овсянніков - Макс.
Голи: Якунін (12, автогол), Павлюк (27) - Д.Бондар (16), Якунін (32, 39).

Олег ЛАНЯК, прес-служба НФК "Ураган". Фото Мирослава БУРОГО.