14 листопада 21:59
Переглядів: 247

Гандболістки львівської "Галичанки" зіграли контрольний спаринг у Польщі

Напередодні єврокубкового матчу у Голландії, гандболістки львівської «Галичанки» зіграли контрольний спаринг у Польщі. Суперником львів'янок стала команда «Кобежице», з першого дивізіону польської гандбольної ліги. Головним завданням для тренера «Галичанки» – Василя Козара була можливість дати зіграти усім дівчатам, аби вони підійшли до єврокубкових баталій в оптимальній формі. Матч закінчився із рахунком 21:40 на користь «Галичанок».

На матчі побували журналісти програми новин «Огляд дня. Спорт» (о 21:00 на телеканалі ZIK).

Аби дорога у півтори тисячі кілометрів автобусом до Голландії не була такою важкою, головний тренер «Галичанок» Василь Козар продумав маршрут так, щоби дівчата могли максимально відпочити та ще й, щоб не втрачати ігрової форми. У Польщі галичанки не лише зупинились погуляти, а й встигли зіграти товариський матч проти першолігової команди «Кобежице». Із перших хвилин зустрічі на майданчику було помітно, що навіть важка дорога не вплине на результат поєдинку. Галичанки доволі легко забивали, а суперникові цього не дозволяли зробити.

«Дівчата з української команди сьогодні нам показали, як потрібно відчувати один одного на майданчику. Вони добре взаємодіяли як і у атаці так і в обороні. Це класна команда, яка має хороші шанси на перемогу у євро кубках», – прокоментувала воротар ГК «Кобежице» Уляна Олійнек.

Свою перевагу на майданчику дівчата нарощували упродовж усього матчу. До того ж це незалежало від кадрових ротацій, які робив тренер.

«Ми сьогодні слухали  конкретно настанови тренера і навіть якщо ми робили неправильно і нам не виходило. То немає нічого страшного, адже ми напрацьовуємо те як будемо грати в Голландії»,  – розповіла гравець ГК «Галичанка» Тамара Смбатян.

У підсумку «Галичанка» доволі легко здолала суперника 21:40. Та навіть такий результат не засмутив місцевих уболівальників. Вони оплесками проводжали команди – свою і львівську.

«Сьогодні не дуже відчувались сили, можливо коли приїдемо вже в Голландію відіспимося на нормальних ліжках, відійдемо більше від дороги, надіюсь, що буде більше сил, ніж сьогодні», – зазначила капітан ГК «Галичанка» Марія Біла.

На думку головного тренера – Василя Козара психологічна впевненість та ігровий тонус – саме ці компоненти були головними напередодні матчів єврокубків.

«На рахунок я не дивлюсь, але мене цікавили епізоди. Тому що ми вели гру, сьогодні ми давали усім грати, ми прямо шестірками міняли команду, дали всім пограти, відчути площадку, щоб не втрачати форму», – розповів головний тренер ГК «Галичанка» Василь Козар.

А справжнім тестом на міцність для «Галичанок» стане вже суботній поєдинок у Голландії проти команди «Вірто Квінтус».