13 серпня 11:04
Переглядів: 282

"Гран Прі Галичини" - фото та результати міжнародних змаганнь на велосипедному треку

Упродовж 7-10 серпня 2014 року на критому велотреку навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України у місті Львові (вул. Клепарівська, 39-а) тривали престижні міжнародні велосипедні змагання на треку «Гран Прі Галичини» та Чемпіонат України з велосипедного спорту (трек) з неолімпійських видів (чоловіки, жінки) та омніум (юнаки, дівчата).

Змагання відбулися за підтримки Міжнародного союзу велосипедистів (UCI), Федерації велосипедного спорту України, Міністерства молоді та спорту України, управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації та Львівської обласної федерації велосипедного спорту.

Головний суддя змагань – суддя міжнародної категорії, міжнародний комісар UCI Сергій Батюров (м. Харків).

У змаганнях взяли участь понад 200 велосипедистів зі всієї України, в т.ч. з Луганської та Донецької областей, а також збірні команди велосипедистів зарубіжних країн - Польщі, Білорусі, Азербайджану. На львівському треку змагалися національні збірні України та Польщі, у складі якої виступала дворазова чемпіонка світу Катажина Павловська; збірна команда Мінська – чемпіон Білорусі, кілька сильних велосипедистів Азербайджану. 

Високий спортивно-технічний рівень продемонстрували: Андрій Куценко, Роман Гладиш, Тетяна Клімченко, Юрій Поляков, Маркіян Міхенько, Володимир Бучацький (Львівська область), Олена Цьось, Андрій Сач (Волинська область), Владислав Кремінський (Вінницька область), Ганна Соловей (Луганська область) Тарас Шевчук, Віталій Гринів (Тернопільська область), Яна Куценко (Київська область), Олена Старікова (Харківська область) та ін. 

Серед зарубіжних гостей відзначилися Катажина Павловська, Евгенія Буяк, Малгожата Войтира (Польща), Сергій Омельченко, Єлена Павлюхіна (Азербайджан), Артьом Зайцев, Владіслав Новік, Євген Веремчук (Білорусь) та ін. 

Особливими оплесками та квітами учасники змагань вітали повернення на трек після народження дитини, члена олімпійської збірної команди України, срібної призерки чемпіонату світу з велоспорту двадцятишестилітньої Любові Шуліки (м. Луганськ).

В змаганнях в омніумі (велосипедне трекове багатоборство) кращими були: серед дівчат Діана Галик, Юлія Бірюкова, Софія Холод (Львівська область), серед юнаків Владислав Щербань (Тернопільська область), Олег Посіко (Львівська область) та Михайло Кобзар (Київська область).

В парній груповій гонці (медісон) у цій же віковій групі відзначилися: Владислав Щербань (Тернопільська область) / Маркіян Параняк (Львівська область) -1 місце; Дмитро Кожушко / Олександр Кривич – 2 місце та Василь Шаловило / Олег Канака – 3 місце (Львівська область). 

Серед велосипедистів, котрі представляли Львівщину, кращими були:

Гонка на кілометр серед чоловіків:

  • 1 місце        Куценко Андрій
  • 3 місце        Поляков Юрій 

Групова гонка серед чоловіків:

  • 2 місце        Гладиш Роман
  • 7 місце        Міхенько Маркіян 

Групова гонка серед юніорів:

  • 3 місце        Підківка Віталій
  • 8 місце        Дітковський Василь
  • 9 місце        Біляк Віктор
  • 11 місце      Селіверстов Роман 

Командний спринт серед чоловіків:

  • 2 місце        Куценко Андрій, Бучацький Володимир, Сач Андрій 

Кейрін серед чоловіків:

  • 3 місце        Бучацький Володимир
  • 4 місце        Куценко Андрій
  • 8 місце        Сироїжка Себастян
  • 9 місце        Мудрий Юрій
  • 10 місце      Сіянчук Денис 

Медісон серед чоловіків:

  • 1 місце        Гладиш Роман, Кремінський Владислав (збірна команда України)
  • 3 місце        Міхенько Маркіян, Селіверстов Роман 

Групова гонка серед жінок:

  • 4 місце        Клімченко Тетяна 

Скретч серед жінок:

  • 2 місце        Клімченко Тетяна 

Скретч серед чоловіків:

  • 4 місце        Міхенько Маркіян
  • 7 місце        Гладиш Роман
  • 19 місце      Поляков Юрій 

Скретч серед юніорів:

  • 4 місце        Підківка Віталій
  • 6 місце        Дітковський Василь
  • 8 місце        Селіверстов Роман
  • 9 місце        Біляк Віктор 

Омніум серед чоловіків:

  • 1 місце        Гладиш Роман
  • 2 місце        Поляков Юрій 

Спринт серед чоловіків

  • 4 місце           Куценко Андрій
  • 7 місце           Бучинський Володимир
  • 9 місце           Сіянчук Денис
  • 10 місце         Мудрий Юрій 

Орест Куценко, управління молоді та спорту ЛОДА