11 березня 20:50
Переглядів: 264

Ім’я 95-річного львівського тренера зі стрільби з лука внесено до Національного Реєстру Рекордів

Сьогодні, 11 березня 2015 року в стрілецькому тирі Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулася фіксація унікального вікового досягнення та вручення Сертифікату про рекорд найстарішому діючому тренеру зі стрільби з лука в Україні Михайлові Хусківадзе.

Львів’янин, грузин за походженням Михайло Хусківадзе – людина-легенда. У свої 95 років він досі є діючим тренером зі стрільби з лука національної команди спортсменів-параолімпійців, регулярно провадить тренування. Він і досі по-армійськи підтягнутий, по-королівськи пунктуальний і по-спортивному азартний. Учні Майстра, який і досі бездоганно володіє луком своєю однією рукою, досягають відмінних результатів на національних та міжнародних рівнях.

Привітати Михайла Хусківадзе прийшли представник Національного комітету спорту інвалідів України Ярослав Грибальський, заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації, відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області Оксана Вацеба, в.о. начальника управління соціального захисту населення Львівської міської ради Ігор Кобрин, директор обласного центру «Інваспорт» Мирослав Николаєв, проректор Львівського національного медичного університету ім. Данила Галицького Анатолій Магльований, його численні учні, колеги, тренери, спортсмени та велика кількість представників національних та регіональних ЗМІ.

Цікаво, що ініціаторами такої непересічної події були вихованці Михайла Хусківадзе – титуловані львівські неповносправні спортсмени Роман Гутник та Валерій Асавуляк, якій й звернулися у Національний проект «Книга рекордів України», щоб присвоїти своєму вчителеві титул «Найповажніший вік діючого тренера в Україні». 20 лютого 2015 року Михайлу Хусківадзе був титулований в цій номінації.