29 жовтня 18:51
Переглядів: 269

Християнська футбольна ліга визначила переможців

У суботу, 25 жовтня, відбулись матчі останнього туру одного з наймасовіших аматорських турнірів Івано-Франківська – Християнської футбольної ліги. Чемпіоном Вищої ліги став міні-футбольний клуб «Курінь-Пас», у Першій лізі тріумфував «UTeamКЕП», а у Другій – «Joma».

Сезон, що минув, став уже четвертим в історії Християнської футбольної ліги Івано-Франківська. У першому розіграші в 2011 році взяли участь лише п’ять дворових колективів, а цього року змагались цілих 34 команди, розділені на три дивізіони, що робить ці змагання одними з наймасовіших у регіоні.

Не лише кількість учасників, але й якість змагань невпинно зростає. Цьогоріч у лізі виступали сильні команди, які мають досвід гри на чемпіонаті Івано-Франківської області – такі, як «Курінь-Пас», «Ельдорадо Галицький Двір», «Віза Вторма». Як зазначають організатори, розіграш 2014 року став найсильнішим за всю історію Християнської ліги.

Не дивно, що саме «Курінь-Пас» у результаті здобув золоті нагороди Вищої ліги. Команда виступає вже не один рік і представляє собою боєздатний колектив. За весь розіграш «Курінь-Пас» зазнав лише двох поразок і на шість очок випередив найближчого переслідувача – МФК «Зоря». Бронзові нагороди отримала команда «Ельдорадо Галицький Двір».

Паралельно із чемпіонатом проходив також Кубок Християнської футбольної ліги, фінал якого відбувся 18 жовтня. У вирішальному матчі зійшлись переможці Вищої та Другої ліг – «Курінь-Пас» та «Joma». Не дивлячись на різний клас команд, гра виявилась надзвичайно напруженою. Основний час завершився з рахунком 1:1, і доля поєдинку визначалась у серії післяматчевих пенальті. Влучнішими виявились представники «еліти» - 4:3 на їх користь.

Також організатори відзначають і дисципліну, з якою виступали команди цього року. За їх словами, усі капітани виділяли свій час для того, щоб зустрітись, вирішити різного роду організаційні питання.

Не дивлячись на інтригу футбольних баталій, найголовніша мета Християнської футбольної ліги у тому, щоб показати актуальність християнських принципів у суспільстві. «Наша ціль – не просто  відвернути увагу від шкідливих звичок, не тільки залучити молодь до спорту і здорового способу життя, але й сприяти її духовному розвитку, який не менш важливий, ніж фізичний», – зазначає організатор змагань Дмитро Андрусів.

Трохи менше, ніж за два тижні – у суботу, 8 листопада, відбудеться урочисте нагородження переможців та призерів змагань. Планується, що на захід традиційно завітає головний тренер Народного футбольного клубу «Ураган» Іван Скіцко.

Марія Чала