14 вересня 12:40
Переглядів: 550

Кольоровий забіг "Sint Color Run" вулицями Франківська - фото+відео

13 вересня вперше в Івано-Франківську, в рамках підготовки до Франківського благодійного Півмарафону, відбувся кольоровий забіг «Sint Color Run» - яскраве та захоплююче видовище!

Це кольорові старти без часу та переможців, в яких десятки франківських бігунів обсипали себе з ніг до голови різнокольоровими порошкоподібними барвниками.

Кількість учасників забігу склала небагато-немало 200 осіб. Для участі у заході потрібно було зареєструватися до 10 вересня та оплатити реєстрацій внесок (30 грн.). Дрес-код забігу – біла футболка.

За словами організаторів кольорового забігу, це доволі неординарний захід, який мав на меті підняти суспільний дух, а також зарядити позитивом та гарним настроєм учасників і глядачів дійства.

Кольоровий забіг, окрім спрямованості на промоцію Франківського Півмарафону, відбувся також з нагоди Всеукраїнського дня фізичної культури та спорту і в рамках всеукраїнської акції, спрямованої на підтримку миру в Україні.

80% отриманих в рамках заходів Франківського Півмарафону коштів підуть на допомогу пораненим в АТО бійцям, а 20% - на реалізацію проекту БО «Дім Сірка» зі стерилізації собак в Івано-Франківську. 

Відео телеканалу ЗІК