08 червня 20:53
Переглядів: 328

Лідера Banderstadt ultras пом'янули в графіті на стіні стадіону

У Львові на стіні стадіону "Україна" намалювали портрет екс-лідера Banderstadt ultras Олександра Шаленного.

"Минулого року в п'яній бійці Сашка вдарив ножем наркоман, - розповів друг загиблого. – Сашко хотів захистити свою подругу. Її побили п'яні підлітки. Він прийшов із друзями, щоб поговорити із виродками, а вони кинулися з ножами".

Шаленний у 2007 році співзаснував найбільшу організацію вболівальників львівських "Карпат" Banderstadt ultras. Структура займалася підтримкою своєї команди на всіх матчах удома та в гостях.

"Саня був моторчиком усієї "двіжухи", - пояснив чоловік. – Він завжди був найактивнішим, був найупевненішим, завжди йшов до поставленої цілі й ніколи не опускав руки. Він був у "двіжі" з самого початку і до смерті. Завдяки йому цей "двіж" піднявся. Завдяки йому ми зараз робимо яскраві шоу на стадіоні".

Хлопці довго шукали місце, де краще намалювати портрет свого товариша.

"Спершу ми хотіли створити малюнок на вулиці Стуса, але там не захотіли бачити траурних малюнків, потім поруч зі стадіоном мешканці будинку обурилися, ніби Сашковий портрет буде притягувати у їхнє подвір'я алкоголіків. Врешті-решт ми вирішили, що його домом був стадіон, тому і місце його саме тут", - сказав один із авторів графіті.