12 травня 17:40
Переглядів: 268

Львівщина визначилася з командою-учасницею фінальних всеукраїнських змагань "Олімпійське лелеченя"

На навчально-спортивній базі «Динамо» у місті Львові відбувся обласний фінал Всеукраїнського спортивно-масового заходу серед дітей «Олімпійське лелеченя».

На змагання прибули 28 кращих шкільних команд - переможці районних та міських етапів «Олімпійського лелеченя-2015». Разом з усіма поза конкурсом змагалася також і збірна команда Львівського регіонального центру «Інваспорт» у складі школярів Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату № 102 для дітей з вадами розвитку та Львівської спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з важкими порушеннями мовлення «Довіра» (представники команди Олександра Петрусенко та Юрій Гудима).

При цьому усі команди-учасниці отримали в подарунок м’ячі, книги та сувенірну продукцію від НОК України.

Цьогорічні змагання, відповідно до позитивного вирішення звернення НОК України до Міністерства закордонних справ України, проводяться під патронатом Національної комісії України у справах ЮНЕСКО.

Після урочистого параду учасників одна з кращих гімнасток України Вікторія Ленишин провела загальну розминку з особливою подякою від усіх керівників команд, учителів фізкультури, учасників змагань й особливо представників засобів масової інформації.

Кращі шкільні команди Львівщини під орудою головного судді змагань, вчителя-методиста Львівської ЗОШ № 50 Галини Колотело, а також суддів Василя Заїки (вчитель-методист Львівської ЗОШ № 2), Михайла Ковалика (старший вчитель Львівської ЗОШ № 5), Ольги Тарнакіної (директор ЛДЮСШ-2); Віталія Тарнакіна (старшого тренера відділення легкої атлетики ЛДЮСШ-2 та Львівської ШВСМ); Мар’яна Левицького (методиста ЛДЮСШ-2) та бригади студентів-практикантів Львівського державного університету фізичної культури, змагалися у трьох видах програми: комплексна колова естафета, олімпійська вікторина та перетягування канату.

Особливо ладно вдалося провести комплексну командну естафету, оскільки обласна федерація легкої атлетики люб’язно надала для її проведення спеціалізований, спеціально адаптований для дітей легкоатлетичний інвентар. Але видається, що самим учасникам найбільше сподобалося випробування з перетягування канату.

За результатами безкомпромісної, цікавої та захопливої боротьби визначилися кращі команди, серед яких:

  • 1 місце – команда СЗШ № 30 м. Львова (представник Т. Гливка);
  • 2 місце – команда Червоноградської гімназії (представник С. Алексєєва);
  • 3 місце – команда Солонківської СЗШ Пустомитівського району (представник Я. Юркевич).

Отже саме львівські шестикласники готуватимуться до всеукраїнського фіналу й матимуть честь представляти Львівщину.

Подарунки та грамоти отримали також і команди за результатами окремих видів програми, зокрема:

Комплексна командна спортивна естафета

  • 1 місце       Сокальський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. №4 - ліцей”
  • 2 місце       Бориславська СЗШ №4.
  • 3 місце       Погірцівська СЗШ І-ІІІ ст. Самбірського району 

Перетягування канату

  • 1 місце       СЗШ №3 м. Новий Розділ
  • 2 місце       СЗШ №30 м. Львів
  • 3 місце       Солонківська СЗШ Пустомитівського району

Олімпійська вікторина

  • 1 місце       Червоноградська гімназія
  • 2 місце       НВК СЗШ - ліцей м. Моршина
  • 3 місце       СЗШ №18 м. Львова

Загальні підсумкові результати.

  • 1.      СЗШ №30 м. Львів
  • 2.      Червоноградська гімназія
  • 3.      Солонківська СЗШ Пустомитівського району
  • 4.      Андріївська СЗШ Буського району
  • 5.      Трускавецький НВК № 2 - гімназія
  • 6.      Станківська СЗШ Стрийського району
  • 7.      Сокальський НВК “ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 - ліцей”
  • 8.      Погірцівська СЗШ І-ІІІ ст. Самбірського району
  • 9-10.  СЗШ №3 м. Новий Розділ
  • 9-10. Дрогобицька гімназія, м. Дрогобич
  • 11.    Терновицький НВК Яворівського районц-
  • 12.    Рихтицька СЗШ Дрогобицького району
  • 13-14. СЗШ № 4 м. Борислав
  • 13-14. СЗШ № 18 м. Львів
  • 15.    Радехівська СЗШ
  • 16.    Городоцький НВК № 2 - гімназія
  • 17.    Бродівська СЗШ № 2
  • 18-20. НВК СЗШ - ліцей м. Моршин
  • 18-20. Вороняцька СЗШ Золочівського району
  • 18-20. Добросинська СЗШ Жовківського району
  • 21. Сколівська академічна гімназія
  • 22. Жидачівський НВК
  • 23. Самбірський НВК “ДНЗ-ЗНЗ”
  • 24. Турківський НВК
  • 25. СЗШ №1 м. Кам’янка-Бузька
  • 26. Миколаївський НВК
  • 27.    Міженецький НВК Старосамбірського району

Поза конкурсом -  команда Львівського регіонального центру «Інваспорт».