02 жовтня 07:00
Переглядів: 176

Львівський державний університет фізичної культури у футбольному матчі переміг з тенісним рахунком

У стартовому матчі футбольного турніру Універсіади Львівщини 2015 року команда Львівського державного університету фізичної культури приймала гостей з Дрогобицького державного педагогічного університету. Гра на полі стадіону СКА міста Лева завершилася перемогою підопічних Олега Колобича з тенісним рахунком 6:1.

ЛДУФК (Львів) – ДДПУ (Дрогобич) – 6:1 (3:1)
29 вересня. Початок – 15:00. Львів. Похмуро. +14°С. 250 глядачів.

Арбітр – Роман Блавацький (Львів).
Асистенти арбітра: Олександра Вдовіна, Анастасія Янтуріна (обидві – Львів).

ЛДУФК: Іван Сілецький, Андрій Маркович, Остап Грось, Богдан Вільчинський (к) (Назар Вербний, 46), Михайло Березовий, Ілля Михайловський (Олег Матушевський, 79), Володимир Савошко (Святослав Дзядикевич, 55), Тарас Завійський, Олексій Гуцуляк (Дмитро Полюганич, 46), Володимир Гладкий (Іван Диня, 76), Ігор Богач (Юрій Сень, 61).
Запасний: Павло Толстой.
Головний тренер – Олег Колобич.
Тренери – Олександр Огерчук, Ігор Карпа, Богдан Харкавий.

ДДПУ: Андрій Іщів, Едуард Мись, Віталій Трусевич, Ігор Тимкович (Ігор Нистирюк, 15), Олег Домальчук (Роман Кузів, 83), Тарас Грицан, Володимир Сурник (к), Богдан Іванченко (Віталій Кузів, 71), Іван Созанський (Владислав Неберикут, 55), Євген Заїченко (Вадим Альохін, 76), Володимир Ніколаєв.
Запасні: Андрій Головчак, Андрій Телятник.
Головний тренер – Олег Михайловський.
Тренери – Андрій Ніконець, Роман Проць.

Голи: 1:0 – Володимир Савошко (4), 1:1 – Ігор Нистирюк (22), 2:1 – Тарас Завійський (24), 3:1 – Олексій Гуцуляк (27), 4:1 – Юрій Сень (70), 5:1 – Святослав Дзядикевич (75), 6:1 – Святослав Дзядикевич (90).

Гра розпочалася з атак господарів – студенти Львівського державного університету фізичної культури одразу дали зрозуміти, що своє футбольне щастя вони шукатимуть поблизу воріт гостей і до того ж не збираються відкладати свої наміри у довгий ящик. І справді, перший пункт свого плану на гру – забити швидкий гол – підопічні Олега Колобича втілили в життя вже на 4-й хвилині. Отримавши м’яча в штрафному майданчику гостей на правому фланзі, Володимир Гладкий виконав горизонтальну передачу в середину карного, де Володимир Савошко, зігравши на випередження, метрів з восьми пробив під поперечку – 1:0. У голкіпера дрогобичан врятувати свою команду від неприємностей шансів не було жодних.

За три хвилини все той же Володимир Савошко мав хорошу нагоду оформити «дубль» і тим самим подвоїти перевагу своєї команди в рахунку, але після затяжного рейду, змістившись з правого флангу до середини, метрів з 18-ти пробив вище каркасу воріт.

У наступні 15 хвилин господарі поля продовжували атакувати, але до по-справжньому небезпечних моментів довести справу їм не вдавалося. Гості доволі добре – організовано та дисципліновано – діяли в обороні, не дозволяючи супернику вивести когось з своїх гравців на забійну позицію. А на 22-й хвилині команда ДДПУ провела чи не першу вилазку до воріт ЛДУФК і з першої спроби зрівняла рахунок. Почалося все з того, що львів’яни порушила правила на лівому фланзі оборони і суддя призначив штрафний. Подачу зі штрафного удару «інфізівці» відбили, але першим на підборі був Ігор Нистирюк, який довго не роздумуючи, пробив з району кута карного майданчика метрів з 23-ох і круглий рикошетом від газону залетів у дальній кут воріт Івана Сілецького.

Втім, рахунок 1:1 протримався недовго – вже за дві хвилини гравці університету фізкультури вдруге вийшли вперед. Олексій Гуцуляк з правого флангу по діагоналі відкотив круглого на 18 метрів під удар Тарасу Завійському і той у дотик «розрядив гармату» – 2:1.

Однак тут же гості вдруге ледь не відігралися. Щоправда, створити гольовий момент на 24-й хвилині їм допоміг голкіпер господарів Іван Сілецький, який сам собі придумав проблеми, коли замість того, щоб вибити круглого за бокову лінію і в такий спосіб розрядити ситуацію, почав обводити суперників за межами карного, намагаючись зберегти м’яч для своєї команди. В підсумку він його втратив, але сам же й виправив свою помилку – встиг повернутися у рамку і відбити удар по воротах.

А за три хвилини після «художньої самодіяльності» Івана Сілецького, помилився вже оборонець гостей, який віддавав м’яча своєму воротарю Андрію Іщіву, але зробив це таким чином, що Олексій Гуцуляк перехопив шкіряну сферу, технічно поклав голкіпера на землю і спокійно вразив пусті ворота – 3:1.

Міг 19-й номер ЛДУФК відзначитися забитим м’ячем і на 38-й хвилині, коли зряче наніс суперудар лівою метрів з 30-ти у дальню «дев’ятку», але цього разу Андрій Іщів у красивому затяжному стрибку потягнув круглого на корнер, перевівши його кінчиками пальців через поперечину. Тож на перерву суперники пішли за цілком комфортної переваги у рахунку в два м’ячі команди ЛДУФК, що цілком відповідало тому, що відбувалося на полі у перші 45 хвилин гри.

Другий тайм «інфізівці» розпочали дещо вальяжно – схоже, перевага у два забиті голи дещо передчасно їх розслабила і вони вирішили, що перемога нікуди вже від них не дінеться. Але дрогобицькі студенти були іншої думки – в усякому разі вони точно не збиралися припиняти боротьбу і, як то кажуть, передчасно викидати білий прапор, визнаючи свою поразку. Щойно поновилася гра після 15-хвилинного перепочинку, гості рішуче доволі великими силами пішли вперед і створили кілька непоганих моментів. Особливо близькими до того, щоб скоротити відставання в рахунку до мінімуму вони були на 50-й хвилині, коли у фіналі швидкої контратаки пішла гостра флангова передача низом на Володимира Сурника, але капітан команди ДДПУ пробив поряд із правою від Івана Сілецького стійкою воріт.

Володіли ініціативою підопічні Олега Михайловського і в наступні хвилин 15, але створити по-справжньому небезпечні моменти оборона ЛДУФК їм не дозволяла. А з середини другого тайму пішла відкрита гра на зустрічних курсах. Почалося все на 67-й хвилині, коли господарі подали кутовий з правого флангу. Назар Вербний виграв другий поверх і головою пробивав у дальній кут – м’яч пройшов у лічених сантиметрах із зовнішньої сторони стійки. Гості в атаці у відповідь відповіли класним ударом метрів з 20-ти у виконанні Богдана Іванченка – сфера просвистіла над перекладиною. А за хвилину вже підопічні Олега Колобича провели швидку контратаку і Володимир Гладкий з району 11-метрової позначки розстрілював ворота ДДПУ – гостей виручила блискуча реакція голкіпера, який у шпагаті відбив м’яча ногами на корнер. А от за хвилину, коли «інфізівці» ще один раз зуміли швидко вийти з оборони в атаку, все закінчилося таки четвертим взяттям воріт Андрія Іщіва. Святослав Дзядикевич з лівого флангу виконав довгу діагональ на Володимира Гладкого, який на паузі обіграв захисника і п’ятою віддав передачу на хід Юрію Сеню і той в дотик зряче пробив з правої у праву «шістку» – 4:1.

П’ятий гол господарі забили також після асиста Володимира Гладкого, який майстерно накрутив на лицьовій лінії двох оборонців і відкотив м’яча під удар Святославу Дзядикевичу і форварду залишалося переправити його у пусті ворота, що він холоднокровно й виконав – 5:1. 11-й номер команди ЛДУФК став автором і останнього голу в матчі. Цього разу, а сталося це на останній, 90-й хвилині матчу, Михайло Березовий лівіше середини увірвався в карний майданчик і віддав горизонтальну передачу на Святослава Дзядикевича, якому знову залишалося лише скерувати круглого у ніким не захищені ворота. Буквально за десяток секунд після того, як було зафіксовано шосте взяття воріт гостей, пролунав фінальний свисток, який підсумував рахунок гри – 6:1 на користь команди ЛДУФК.