27 травня 10:33
Переглядів: 362

Львівський олімпієць Андрій Кісь взяв участь в нагородженні переможців конкурсу прогнозів серед спортивних журналістів Галичини

26 травня ц.р. в залі львівського інформаційного агентства ІА Вголос відзначено переможців конкурсу спортивних журналістів Галичини, який не перший рік проводять інтернет-сайт "Галичина спортивна" разом з відділенням НОК України у Львівській області та ІА Вголос.

Загалом у конкурсі прогнозистів, який розпочався 12 липня 2013 року, на матчі футбольної Прем'єр Ліги сезону 2013/2014 років, взяли участь 29 провідних спортивних журналістів Галичини. Серед них знані імена спортивної журналістики - Василь Тріска, Роман Цюняк, Василь Старецький, Іван Дупнак, Юрій Михалюк, Богдан Пастернак, Василь Танкевич, Павло Пилипчук, Богдан Тимовчак, Олександр Паук, Наталія Піцишин та чимало інших.

Відтак в напруженій тривалій боротьбі кращими виявилися:

Привітати переможців конкурсу футбольних прогнозистів серед спортивних журналістів Галичини прийшли також і відповідальний секретар відділення НОК України у Львівській області, заступник начальника управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Оксана Вацеба та провідний український санкар, учасник трьох зимових Олімпіад, стипендіат НОК України Андрій Кісь.

Лауреати сезону 2013/2014 років отримали цінні подарунки від відділення НОК України, спортивні футболки від інтернет-видання ІА Вголос та грошові винагороди від сайту «Галичина Спортивна».

Бажаємо подальших творчих та професійних успіхів усім спортивним журналістам Галичини!