29 липня 11:34
Переглядів: 252

Львівяни - другі, Івано-Франківчани - треті на відбірковому етапі Української стрітбольної ліги

26 липня в м.Хмельницькому за підтримки СТ «Іллічівське» відбувся турнір «Illichivske Streetball Cup». Відбірковий етап Української стрітбольної ліги відвідало 39 команд з Хмельницького, Львова, Тернополя, Чернівців, Рівного, Бара, Волочиська, Шепетівки, Старокостянтинова, Вінниці, Красилова, Камянець-Подільського, Івано-Франківська, Полонного та Сторожинця. Для тих хто не зміг особисто бути присутнім на змаганнях була організована он-лайн трансляція змагань.

Змагання відбувались у 8 групах, дві найкращих виходили в 1/8 фіналу. Перед півфіналом відбулись змагання на влучність 3-х очкових кидків. В запеклій боротьбі, на радість присутніх глядачів, переможцем стала Пазюк Вікторія (19 влучних кидків)

Емоції переповнювали команди, неодноразово суддям доводилось розбороняти гравців. В запеклій боротьбі в матчі за 3-тє місце перемогла команда Angry Birds (І.Франківськ).

В фіналі влучний кидок Іллі Шемосюка (визнаний найкращим гравцем турніру) приніс перемогу команді «Лавісс» з м.Рівне. Друге місце виборола команда Шарашкіна Контора (Львів-Камянець-Подільський)

Організатори висловюють подяку: СТ «Іллічівське», ГО «Рідне місто», Агенції подорожей “Zoom Travel”, Міському спорткомітету та Інфодому.