08 квітня 09:18
Переглядів: 202

Львів'янин Тягнизуб перетягнув зубами два пасажирські вагони вагою 100 тонн - фото

7 квітня львів’янин Олег Скавиш ("Тягнизуб") встановив новий рекорд України потягнувши зубами два пасажирські вагони сумарною вагою 100 тонн. Раніше спортсмен зумів зрушити з місця плавучий кран в Ялті вагою 1193 тонни.

Зрушити пасажирські вагони спортсмену вдалось на 6,25 метрів. "Недарма люди прийшли, дивляться, зрушити на декілька сантиметрів було б негарно. Це на куражі, якщо є зрушення потрібно викластись на повну. До того ж мене підтримував мій друг, це додавало сил", - розповів Олег Скавиш після встановлення рекорду.

Надалі спортсмен планує зрушити з місця три вагони, а також встановити рекорд на воді для Книги рекордів Гіннеса. "Це має бути плавучий засіб вагою більше 1200 тон. Мій попередній рекорд, в 2013 році, був плавучий кран в Ялті вагою 1193 тони. Це був би рекорд для книги Гіннеса однак ми не встигли туди подати заявку. Такої ваги іще ніхто в світі не тягнув", - зазначив Олег Скавиш.

Спортсмен зізнається, що з залізничними вагонами є багато нюансів пов’язаних як з самим вагоном, так і з колією та навіть погодою.

Стоматолог Олега Скавиша розповів, що жодних секретів немає, хоч для такого виду спорту необхідно ретельно слідкувати за здоров'ям зубів. "Організм спортсмена який працює з такими перевантаженнями потребує хорошого догляду. Тому це і тренування, і регулярні відвідування стоматолога. Пам'ятаю свого професора, котрий завжди агітував за стоматологію без бор машинки. Він показував студентам моркву, горіхи та говорив, що зубний апарат повинен працювати", - розповів Андрій Іванців, особистий стоматолог спортсмена.