20 червня 13:14
Переглядів: 883

Мирон Маркевич зіграв у матчі - пам’яті свого товариша

19 червня, в Соснівці відбувся 7-й матч – пам’яті Народного депутата 3-го скликання Почесного громадянина Червонограда Ігоря Пилипчука.

Зустрічалися ветеранські команди «Гірник» (Соснівка) - «Ветеран – Наше місто» (Ковель). Перед матчем добрі слова про Ігоря Пилипчука виголосив о. Іван з УГКЦ св. Павла у місті Соснівка. Він же прочитав молитву. Також перед учасниками матчу виступив головний тренер дніпропетровського «Дніпра», заслужений тренер України Мирон Маркевич:

«Я добре знав Ігоря Пилипчука, ми товаришували. Сьогоднішній матч це добра пам'ять про Ігоря. У сьогоднішні не прості часи, цієї людини нам не вистарчає, адже він міг би багато зробити для України. Але життя триває, а Ігоря ми будемо довго пам’ятати – це була прекрасна людина».

Щодо до гри то вона пройшла у запеклій боротьбі. Жодна команда не хотіла поступатися. У першому таймі голів не було. Натомість у другій половині зустрічі господарі мали певну перевагу і втілили у два голи. Спочатку після двоходівки Мирон Маркевич-Ігор Смолинець відзначився Петро Сироїд. А невдовзі пенальті заробив Іван Мацюра, а вирок бездоганно виконав Мирон Маркевич. До речі Мирон Маркевич провів на полі два тайми.

Гості зуміли забити наприкінці матчу. У підсумку суддя матчу Володимир Мигаль зафіксував перемогу соснівчан 2:1.

Микола Балицький