11 січня 16:01
Переглядів: 131

На «Арені Львів» відбулися різдвяні автоперегони (+Фоторепортаж)

У розпал різдвяних свят «Арена львів» стала осередком активного відпочинку та спортивного азарту. 8 січня на парковках стадіону відбувся 21 навчально-тренувальний збір «Honda Open Cup «Різдво» зі швидкісного маневрування на легкових автомобілях, влаштований спільними зусиллями громадського об’єднання «Хонда Мафія» та адміністрації стадіону.

Поєднати улюблене хобі з яскравим відпочинком зібралися більше двох сотень людей – як водіїв, так і глядачів. Стартові позиції зайняли близько тридцяти автомобілів найрізноманітніших марок та років випуску.

Традиційно змагання проводилися у столиці, але цього разу організатори вирішили змінити звичні правила і вже з 2012 року любительські автоспортивні заходи відбуватимуться не лише на київських майданчиках, але й в інших містах України. Львів став першим містом у цьому почині і, на думку організаторів та публіки, цілком виправдав очікування майстрів водіння.

Найспритніші екіпажі визначалися у відповідності до регламенту змагань. Автомобілі стартували одночасно на двох трасах. Найкращими стали ті, хто «пройшов» траси найшвидше у своїй групі та з мінімальною кількістю штрафів або взагалі без них.

У класі «Абсолют» (загальний залік) переможцями стали:

1. Ілля Нехай (івано-франківськ),
2. Ігор Фальчук (Івано-Франківськ),
3. Назар Зіник (Львів).

У класах «Задній привід» та «Повний привід» абсолютну першість вибороли львівські екіпажі.