29 вересня 07:05
Переглядів: 116

На Франківщині відкрили і освятили новий спортивний комплекс

Пропагувати здоровий спосіб життя серед широких верств населення можна по-різному. Та, на глибоке переконання громад с. Вербовець та с. Старий Косів, найкраще це робити, облаштовуючи спеціальні місця для занять фізичною культурою і спортом.

Так, нещодавно на свято Різдва Пресвятої Богородиці у с. Старий Косів відбулось урочисте відкриття спортивного комплексу, до якого входять спортивний майданчик зі штучним покриття розмірами 42х22 та спортивний антивандальний тренажерний майданчик.

З нагоди такої події, яка присвячувалась учасникам антитерористичної операції на Сході України, громаду привітали начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Ростислав Микитюк, директор Івано-Франківської школи вищої спортивної майстерності Ігор Шкоропаняк, керівництво Косівської райдержадміністрації, районної ради та Вербовецької сільської ради. Майданчики освятили о. Іван Близнюк та о. Степан Губернат.

Приємно, що вуличні тренажери та й саме футбольне поле майже ніколи не пустує. Займатись фізкультурою і спортом сюди приходять від малого до великого. Іноді навіть доводиться постояти в черзі, щоб потренуватись на улюбленому спортивному снаряді.

Спорт на Косівщині люблять. Про це красномовно засвідчує той факт, що у районі це вже чотирнадцятий встановлений спортивний майданчик зі штучним покриттям та шостий тренажерний майданчик для занять на відкритому повітрі.

«Здорова нація – здорова країна», - такої думки притримуються косів’яни, розбудовуючи та покращуючи спортивну інфраструктуру району